Wiesmann

Wiesmann je německá automobilka, která vyrábí luxusní sportovní vozy od roku 1988. Sídlo společnosti je v Dülmen. Wiesmann se zaměřuje na konstrukci a výrobu exkluzivních vozů, které jsou postaveny na bázi BMW. Firma se zaměřuje na kvalitu nad kvantitou a vyrábí výhradně ručně vyrobené vozy. Každý automobil Wiesmann je jedinečný a jeho specifikace je přizpůsobena správně představám zákazníka. Wiesmann se prezentuje jako firma, která spojuje tradici, technickou inovaci a moderní design.
GT MF4

-S Automobil Wiesmann GT MF4-S je sportovní vozidlo s unikátním designem a špičkovou technologií. Jeho agilní podvozek je poháněný vysokovýkonným 4.0 V8 motorem, který dosahuje výkonu až 420 koní. Má 8-rychlostní automatickou převodovku a 4-kotoučové brzdy s ABS. Uvnitř vozu se nachází luxusní kokpit s množstvím moderních prvků jako je navigace, elektronické řízení stability, klimatizace a bezdrátové připojení pro telefony. Vůz je poháněn předními koly a jeho výkon je kombinován s pohodlím a zábavou.

GT MF5

Automobil Wiesmann GT MF5 je luxusní sporťák v limitované edici. Je poháněn 5,0litrovým V10 motorem BMW, který nabízí výkon 412 kW. Díky hmotnosti pouhých 1350 kg dosahuje tento automobil neuvěřitelných jízdních vlastností. Interiér je vybaven koženými sedačkami a kvalitním audio systémem. Jeho výjimečný vzhled je podtržen masivními 19" koly.

MF3

Auto Wiesmann MF3 je kombinací tradičního evropského designu s moderním technologickým řešením. Jeho výkonný motor s výkonem 375 kW a točivým momentem 637 Nm je schopný zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,7 sekundy. Kufr má kapacitu 300 litrů a šasi je díky karbonovému skeletu lehké a pevné. Interiér je krásně navržen a vybavený nejmodernější technologií, včetně digitálního palubního počítače a infotainment systému. Pohodlí poskytuje sedadlo řidiče s nastavitelnou opěrkou a volantem s multifunkčními tlačítky a černým koženým čalouněním.