Scion

Scion je americká automobilka, která vznikla v roce 2003. Patří pod Toyota Motor Corporation a její modely jsou zaměřeny na mladou generaci. V nabídce má především malá městská auta, která jsou cenově dostupná a vybavená moderními technologiemi. Nejznámější modely značky jsou xB, xD a tC, které jsou velmi oblíbené pro jejich stylový design a příznivou cenu. V poslední době se Scion snaží udržet si svou pozici na trhu pomocí nových modelů a inovací.
FR-S

Scion FR-S je dvoumístný sportovní automobil s pohonem zadních kol, který vyvinulo japonské automobilové partnerství Toyota / Subaru. Je založen na koncepci "atletický" auto s obratnou ovladatelností. Motor je zážehový a 2,0 litrů s výkonem 200 bhp. Jeho největší výhodou je nízká hmotnost a dostupnost 6-rychlostní manuální převodovky. Interiér je moderní a komfortní, nabízí spoustu prostoru, dobrou výhledovost a širokou škálu vybavení.

iA

je moderní kompaktní automobil vybavený výkonným motorem 1.5 L a 4-rychlostním automatickým převodovým ústrojím. Jeho elegantní design je doplněn o 7-palcovou dotykovou obrazovku a širokou škálu moderních technologií. Interiér se skládá z kvalitních materiálů a je vybaven bezklíčovým startovacím systémem, vyhřívaným volantem a sedadly, audiosystémem s osmi reproduktory a přehráváním z USB. Vůz je navíc vybaven projekčními světlomety, klimatizací a stabilizačním systémem. Scion iA je moderní, kompaktní a výkonný automobil, který je vybaven všemi moderními funkcemi a technologiemi, které z něj činí atraktivní volbu.

iQ

Automobil Scion iQ je malé, městské auto s výkonem 94 koní, vyvinuté jako kompaktní a úsporné řešení pro městskou dopravu. Má podivuhodně malé rozměry, díky čemuž se může pohodlně otáčet a manévrovat. Má čtyři dveře a čtyři sedadla. Vnitřní prostor je však omezený a nedoporučuje se pro delší cestování. Je vybaven komfortními technologiemi, jako je například automatické klimatizace, Bluetooth a navigace.

tC

2004 - 2013

Scion tC je kompaktní sportovní automobil vyráběný společností Toyota Motor Corporation. Model byl původně uveden v Severní Americe v roce 2004 a prodává se v USA, Kanadě a Puerto Ricu. Scion tC nabízí dvoumístný interiér a přední pohon. Vybavení vozu zahrnuje klimatizaci, CD přehrávač, navigační systém a systém Bluetooth. Motorem je 2,4 litrový čtyřválec s výkonem 161 koní. Je dodáván s pětistupňovou manuální převodovkou nebo čtyřstupňovou automatickou. Přední a zadní nápravy jsou vybaveny MacPhersonovými příčnými rameny. Bezpečnostní vybavení zahrnuje airbagy, pojistky a ABS brzdový systém.

xA

2003 - 2006

je malý hatchback. Je určen pro mladé řidiče, kteří hledají výkon a styl. Má velké čelní světlomety, které zvyšují viditelnost a bezpečnost při řízení. Jeho interiér je moderní a pohodlný. Poskytuje nízkou spotřebu paliva a je vybaven všemi nejnovějšími technologiemi. Jeho motor je silný a úsporný, zatímco jeho lehký karoserie zajišťuje dynamickou jízdu. Scion xA je ideální volbou pro mladé řidiče, kteří chtějí kvalitní vůz s mnoha funkcemi.

xB

2003 - 2007

Scion xB je malý automobil, který se vyrábí v Japonsku od roku 2003. Jeho design se odlišuje od klasického, jeho vozy mají oválný tvar a praktickou kabinu. Jeho interiér je velmi prostorný a jeho vnitřní výbava je bohatá. Je vybaven dvouzónovou klimatizací, audiosystémem s CD a MP3 přehrávačem a má velké množství skladovacích prostor. Jeho motor je benzínový, má výkon 90 kW a je spojený s manuální převodovkou nebo automatickou. Jeho spotřeba paliva je velmi nízká a jeho jízdní výkon je dobrý. Je to všestranný automobil, který je ideální pro městské jízdy.

xD

Scion xD je malý hatchback, který se vyráběl od roku 2008 do 2014. Je určen pro mladou generaci, která hledá stylový a praktický automobil. Má motor 1.8 litru s výkonem 108 kW a 5 stupňovou manuální převodovku. Interiér je moderní a příjemný, se standardními prvky včetně klimatizace, audio systému s CD přehrávačem a aux vstupem. Na zadní straně má velké dveře s velkou kufrem. Je pohodlný a má dobrou spotřebu paliva. Je vhodný pro ty, kteří hledají praktické auto se solidní výbavou a dobrým výkonem.