Plymouth

Plymouth je historická americká automobilka, která byla založena v roce 1928. Byla jednou z vedoucích značek Chrysler Corporation, která získala značku v roce 1928. Vyrobila řadu populárních modelů, včetně modelu Plymouth Valiant, který byl jedním z prvních moderních amerických vozů s předními motory. V roce 2001 byla značka ukončena, i když je ještě stále v oblibě mnoha fanoušků. Plymouth byl základem pro mnoho velmi úspěšných modelů, včetně modelů Fury, Barracuda a GTX. Značka vyprodukovala mnoho klasických amerických vozů a vždy byla zastoupena ve velkém stylu.
Acclaim

Plymouth Acclaim je klasický americký sedan s přímým řízením a pohonem zadních kol. Jeho design je moderní, s jednoduchou linií karoserie. Disponuje velkým, pohodlným interiérem se středovou konzolou, díky níž je ovládání jednoduché. Motor je 2,5l I4 s výkonem 140 koní. Je vybaven automatickou převodovkou, klimatizací a více airbagy pro bezpečnost. Výraznou výhodou tohoto modelu je jeho nízká spotřeba paliva.

Barracuda

Plymouth Barracuda je sportovní kupé vyráběné mezi lety 1964-1974. Auto bylo postaveno na platformě Plymouth Valiant a nabízí výkonnou a kultivovanou jízdu. Je vybaveno šestiválcovým motorem o výkonu až 146 kW a manuální čtyřstupňovou převodovkou. Interiér je pohodlný a elegantní se čtvercovou palubní deskou a dřevěným obložením. Sedadla jsou pohodlná a vybavena tříbodovými bezpečnostními pásy. Je vybavena moderními technologiemi, jako je klimatizace, palubní počítač a bezklíčový systém.

Breeze

1996 - 2000

je moderní rodinný vůz. Jeho design je velmi robustní a elegantní. Má velkou kabinu, která poskytuje pohodlí až pro pět osob. Vůz má výkonný motor a je poháněn předními koly. Je vybaven moderními technologiemi jako je palubní počítač, klimatizace, ABS a bezklíčové zapalování. Má také bezpečnostní airbagy, které v případě nehody minimalizují zranění. Plymouth Breeze je skvělý rodinný vůz s velkou kabinou, robustním designem a moderními technologiemi. Poháněný výkonným motorem poskytuje bezpečnost a pohodlí.

Fury

byl model amerického vozu, který byl vyrobený Plymouthem mezi lety 1956 a 1989. Tento vůz byl známý pro svou nezaměnitelnou karoserii a agresivní design. Vyráběly se dvě, tři a čtyřdveřové verze s motory s objemem od 2,4 do 7,2 litru. Fury byl vybaven moderními technologiemi, jako je například elektronický palivový systém nebo tlumiče, které zajišťovaly pohodlnou jízdu. Modely Fury se také vyznačovaly vysokou spotřebou paliva a vysokou účinností.

Laser

Plymouth Laser je sportovní automobil, vyráběný v letech 1989–1994. Tento model má 2 dveře a 4 sedadla. Má přední pohon a je vybaven silným motorem, který může dosahovat výkonu až 150 kW. Interiér je bohatě vybavený, nabízí komfortní sedadla a zařízení pro pohodlí řidiče. K dispozici je také moderní infotainment systém. Vzhledem k jeho sportovnímu charakteru má auto velmi dobré jízdní vlastnosti a schopnosti. Zákazníci si mohou vybrat z řady barev, které zvýrazňují jeho vzhled.

Neon

1994 - 1999

Plymouth Neon je malý pětidveřový hatchback, který se vyráběl během let 1995 až 2005. Byl dodáván se čtyřválcovým motorem o objemu 2,0 litru, který vyráběl výkon 115 koní. V interiéru byly k dispozici funkce jako manuální klimatizace, posilovač řízení, CD přehrávač a CD měnič. Karoserie byla dostupná ve třech barvách: černá, stříbrná a modrá. Neon byl spolehlivý a výkonný stroj s nízkou spotřebou paliva, což je dodnes oblíbený mezi řidiči.

Prowler

1997 - 2002

Plymouth Prowler je dvoumístný roadster vyvinutý firmou Chrysler v letech 1996–2002. Jeho výrazný retro vzhled s černou karoserií a oranžovými akcenty se stal ikonou 90. let. Je poháněn vidlicovým šestiválcem o objemu 3,5 l a výkonu 253 koní. Pohon zadních kol zajišťuje šestistupňová manuální převodovka. Prowler je vybaven desetipalcovými koly, kotoučovými brzdami, nízkoprofilovými pneumatikami a systémem stability.

Reliant

Plymouth Reliant je malé rodinné auto vyrobené americkou společností Chrysler Corporation v letech 1981 až 1989. Bylo to první auto se zadním motorem z produkce Chrysleru. Vyrábělo se s různými motorizacemi, od nejsilnějšího 3,0 litrového V6 až po 2,2 litrový čtyřválec. Vzhledově je Reliant obdélníkový sedan s klasickým vzhledem. Je to auto se třemi dveřmi a vybaveno je klasickými věcmi, jako jsou loketní opěrka, centrální zamykání a manuální klimatizace. Auto je nízké spotřeby paliva a má velmi dobrou bezpečnost.

Sundance

Plymouth Sundance je kompaktní osobní automobil vyráběný americkou automobilkou Chrysler Corporation v letech 1987 až 1994. Nabízel se v coupe i hatchbacku. Jeho motor je čtyřválcový s výkonem až do 85 kW a s maximální rychlostí 190 km/h. Vybavení zahrnovalo čtyři airbagy, ABS, klimatizaci a posilovač řízení. Interiér byl komfortní a disponoval mnoha odkládacími prostory. V základní výbavě byla rádia AM/FM a CD přehrávač.

Voyager

1996 - 2001

Automobil Plymouth Voyager je nejdéle vyráběný minivan na světě. Jeho produkce začala v roce 1984 a skončila v roce 2016. Voyager je poháněn benzínovými motory o objemu od 2,2 do 3,3 litru. Převodovky nabízejí buď 4-stupňovou automatickou, nebo 5-stupňovou manuální. Interiér poskytuje dostatek prostoru pro sedm cestujících a jeho kufr nabízí dostatek úložného prostoru. Vzhledem k dobrému výkonu a spolehlivosti je Voyager stále oblíbenou volbou mezi skupinovou dopravou.