Rolls-Royce

Rolls-Royce je britská automobilka, která vyrábí luxusní osobní automobily a letecké motory. Její historie sahá až do roku 1904, kdy byla založena. Rolls-Royce je známá pro svoji kvalitu a preciznost a jeho vozy jsou mezi nejluxusnějšími na trhu. Značka je také známá pro svoji inovativní technologii a vysokou kvalitu služeb. V poslední době se zaměřila na elektrická auta a hybridní pohony, aby mohla přispět k boji proti změně klimatu. Rolls-Royce je dnes synonymem pro luxus a vysoce kvalitní automobily.
Camargue

je luxusní automobil z produkce značky Rolls-Royce. Uveden byl na trh v roce 1975 a stal se prvním vůzem Rolls-Royce vyrobeným po druhé světové válce. Jeho design byl inspirován italskými sportovními vozy. Má dvoumístnou kabinu a mohutnou karoserii s otevřeným střešním sloupkem. Je osazen vznětovým motorem o objemu 6750 cm3 s výkonem 250 koní a je vybaven automatickou převodovkou. Jeho luxusní vnitřní vybavení zahrnuje nastavitelné sedadlo řidiče, klimatizaci, kožené čalounění a mnoho dalších prvků. Rolls-Royce Camargue je jedním z nejluxusnějších a největších automobilů své doby.

Corniche

2000 - 2002

je luxusní kupé s dlouhou tradicí. Jeho historie sahá až do roku 1971 a jeho design je vysoce stylový. Vůz disponuje pohonem zadních kol a silným motorem V8 o výkonu 326 kW. Interiér je doplněn kůží a koženými středovými panely, které dodávají vozu šmrnc. Prostornost a pohodlí jsou na vysoké úrovni a vozidlo je vybaveno mnoha moderními technologiemi. To vše dělá z Rolls-Royce Corniche jedinečný automobil, který má vždy značku luxusu a elegance.

Cullinan

je vysoce luxusní SUV s pohonem všech kol a moderními technologiemi. Jeho čistá karoserie je zdobena prvotřídními materiály a nejlepšími komponenty. Interiér je propracovaný do nejmenších detailů s mnoha prvky komfortu jako masážní sedadla, osvětlení s LED diodami a displejem o velikosti 12,3 palce. Motor 6 litrů V12 nabízí mohutný výkon 571 koní a 850 Nm točivého momentu. Spotřeba paliva je přiměřená jeho výkonu. Rolls-Royce Cullinan je vysoce luxusní automobil pro ty, kteří hledají nejlepší zážitek z jízdy.

Dawn

je špičkový kabriolet značky Rolls-Royce s luxusním interiérem a elegantním designem. S výkonem 563 koní je to nejvýkonější sériově vyráběné vozidlo Rolls-Royce. Jeho 6,6 litrový motor se spojuje s 8-stupňovou automatickou převodovkou a motor váží 2,6 tuny. Kabriolet disponuje systémem kontroly trakce a adaptivním podvozkem, který umožňuje jízdu v úžasném komfortu. Interiér je dokonale zpracovaný s luxusními materiály a příplatkovými prvky. Kromě toho je vozidlo vybaveno vysoce moderními technologiemi a asistenty řidiče. Rolls-Royce Dawn je jedním z nejluxusnějších a nejmodernějších kabrioletů na trhu.

Flying Spur

je luxusní sedan s dvoulitrovým motorem. Jeho karoserie je vyrobena z lehkého hliníku a jeho interiér je navržen s ohledem na pohodlí. Vybaven je nejmodernějšími technologiemi, jako je adaptivní tempomat, parkovací asistent a další. Vybaven je také vysoce kvalitním audio systémem a dotykovou obrazovkou, která umožňuje přístup k různým aplikacím. Jeho vysoká bezpečnostní úroveň je zajištěna špičkovou technologií, jako je například systém pro detekci nárazu. Rolls-Royce je symbolem luxusu a Flying Spur je toho důkazem.

Ghost

je luxusní automobil se vznětovým motorem o výkonu 563 koní. Vyrábí se od roku 2009, jeho design je inspirovaný modely Silver Ghost z roku 1907. Disponuje technologií Adaptive Cruise Control, která umožňuje automatickou regulaci rychlosti, a také systémem Stop&Go, jenž dokáže zastavit i následně opět rozjet auto bez přítomnosti řidiče. Vybaven je nejmodernějšími technologiemi a jeho interiér je vyroben z nádherných materiálů.

Park Ward

2000 - 2002

je luxusní limuzína se čtyřmi dveřmi. Je poháněn 6.75 litrovým V8 motorem s výkonem 367 koní, který je spojen s automatickou převodovkou. Interiér je vyroben z kvalitních materiálů a nabízí luxusní a pohodlné sezení. Vůz je vybaven moderními technologiemi jako je navigace, klimatizace, parkovací asistent a multimediální systém. Park Ward je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní a honosný vůz.

Phantom

je luxusní automobil vyráběný anglickou značkou Rolls-Royce. Je to velké a krásné auto, které se vyznačuje vysokou kvalitou a elegantním designem. Má výkonný motor a poskytuje neuvěřitelný komfort. Nabízí nejvyšší úroveň bezpečnosti a technologií. Je to jeden z nejluxusnějších a nejprestižnějších vozů na trhu.

Silver Cloud

je luxusní čtyřdveřový sedan vyráběný britskou automobilkou Rolls-Royce Motor Cars v letech 1955-1966. Auto bylo poháněno šestiválcovým motorem o objemu 4,9 litru a výkonu 175 koní. Mělo velkou, elegantní karoserii s nízkou střechou a velkou záď. V interiéru byly kůží potažené sedačky a dřevěné obložení. Díky svému luxusu a jedinečnému designu se Silver Cloud stal jedním z nejslavnějších vozů Rolls-Royce.

Silver Dawn

je luxusní automobil vyrobený britskou automobilkou Rolls-Royce. Byl vyvinut v 90. letech minulého století a byl prvním Rolls-Roycem s karoserií postavenou v automobilce. Je vybaven 8-litrovým motorem s výkonem 250 koňských sil a 4-rychlostní automatickou převodovkou. Jeho karoserie je opláštěná kompletním dřevem a je vybavena moderními technologiemi, včetně bezklíčkového zapalování, automatického klimatizace a vyhřívaných sedadel. Jeho interiér je vybaven luxusními materiály, včetně kožených sedaček a dřevěnými obloženími. Rolls-Royce Silver Dawn je luxusní auto s nezaměnitelným designem a pohodlím.

Silver Seraph

1998 - 2002

je elegantní luxusní limuzína, která byla vyrobena od roku 1998 do roku 2002. Je poháněn 5,4 litrovým V12 motorem s výkonem 322 koní. Má převodovku, která umožňuje řízení s ruční převodovkou nebo sekvenčním automatickým řazením. Interiér je luxusní a bohatě vybavený, včetně kožených sedadel, dřevěného obložení, DVD přehrávače a audio systému. Vůz je také vybaven moderními bezpečnostními prvky, jako jsou airbagy, ABS a parkovací senzory. Silver Seraph je jedním z nejluxusnějších a nejmodernějších aut v historii Rolls-Royce.

Silver Shadow

je luxusní sedan s dvoumístnou kabinou a pohonem na zadní kola. Vyráběl se od roku 1965 do roku 1980. Jeho charakteristickým znakem je velká přední maska a klasické kulaté světlomety. Interiér je bohatě zdoben kůží, dřevem a hliníkem. Splňuje vysoké standardy komfortu a bezpečnosti. Má silný a tichý osmiválcový motor o výkonu 188 kW, který umožňuje Rolls-Royce Silver Shadow dosáhnout rychlosti až 215 km/h. Je to vynikající auto, které je vyhledávané všemi milovníky luxusních vozidel.

Silver Spirit

je vysoce luxusní automobil na bázi Rolls-Royce Silver Shadow z produkce známého britského výrobce. Vyráběl se v letech 1980 až 1989. Tento automobil je charakteristický svými nízkoprofilovými pneumatikami a velkými střešními okny. Jeho interiér je luxusní, vybavený koženými sedačkami, dřevěnými panely a elektrickými okny. Je poháněn 6,75litrovým motorem V8 s výkonem 200 koní a točivým momentem 320 Nm. Jeho spotřeba paliva je 15,4 l/100 km.

Silver Spur

1989 - 1998

je luxusní automobil, který se vyrábí od roku 1980. Má pohon zadních kol, šestiválcový motor s výkonem 200 koní, interiér s koženým čalouněním a kromě toho další prvky, které poskytují jízdu ve velkém stylu. Jeho dlouhá silueta, chromované detaily a měkké podsvícení přidávají na luxusu.

Silver Wraith

je luxusní automobil, který vyrobil britský výrobce luxusních automobilů Rolls-Royce. Byl vyráběn od roku 1946 do roku 1959. Vyrábí se v různých verzích, včetně limuzíny, kabrioletu, karosářského vozu a kočáru. Tento model je vybaven zářivým kulatým předním nárazníkem, kulatými bočními skly a výraznou maskou chladiče s křídly. Automobil je vybaven silným osmiválcovým motorem o výkonu 160 koní.

Wraith

je luxusní automobil, který byl poprvé uveden na trh v roce 2013. Tento vůz je vybaven 6,6 litrovým, vznětovým motorem, který vyvinul výkon 624 koní. Interiér je pokryt kvalitními materiály, jako jsou drahé dřevo, kůže a kovové prvky. Wraith je vybaven moderními technologiemi, včetně vyhřívaných a vyhřívaných sedadel, navigace a bezdrátového připojení. Vůz má také systém kontroly stability a brzdového asistenta.