Mahindra

Mahindra je indická automobilka, která se zabývá výrobou automobilů, nákladních vozidel, traktorů a dalších průmyslových produktů. Byla založena v roce 1945 a je jednou z největších automobilových společností v Indii. Vyrábí širokou škálu produktů, včetně osobních vozidel, nákladních vozidel, traktorů, energie a technologie a dalších průmyslových produktů. Je také jedním z největších výrobců nákladních vozidel a traktorů na světě. Společnost se zabývá také vývojem a výrobou elektrických vozidel a vývojem technologií pro řízení automobilů.
Armada

1992 - 2005

je robustní SUV, které nabízí výkonný motor s objemem 2,5 l a výkonem 120 kW. Je vybaveno moderními bezpečnostními prvky včetně stabilizačního systému, airbagů, parkovacích senzorů a posilovače řízení. Interiér je prostorný a moderní. Nabízí širokou škálu vybavení, jako je klimatizace, navigace a audio systém. Exteriér je kvalitní a robustní, s luxusními designovými prvky. Je velmi spolehlivý a úsporný v pohonu. Mahindra Armada je vhodná pro každodenní cestování a pro off-road jízdu.

Bolero

je robustní indický SUV, který se vyrábí od roku 2000. Je vybaven silným motorem o výkonu 63 kW a je poháněn 4x4 pohonem. Nabízí prostornou kabinu s místem pro 7 osob. Je vybaven řadou funkcí, včetně elektrických oken a klimatizace. Díky robustní konstrukci a pohonu 4x4 je ideální pro terénní jízdu. Jeho odolný design vám dává pocit bezpečí a jistoty.

Commander

1990 - 2013

je robustní offroadové auto s vysokou užitnou hodnotou. Má efektivní motor vyvinutý pro vysokou účinnost, odolnou konstrukci a nabízí širokou škálu výbav. Disponuje bezpečnostními systémy jako jsou systémy brzd, airbagy a protiblokovací systém. Jeho odolná konstrukce a vysoká užitná hodnota z něj činí spolehlivého společníka pro aktivní offroadové zážitky.

Marshal

2002 - 2008

je robustní SUV, který se vyznačuje výkonným motorem a robustním designem. S objemem 2,2 litru nabízí dostatek výkonu pro nejnáročnější terén. Disponuje šestistupňovou převodovkou a pohonem 4x4. Vnitřek je bohatě vybavený moderní technologií a komfortem. Automobil je vybaven klimatizací, navigací, audio systémem, ovládáním palubního počítače a dalšími funkcemi. Díky robustnímu designu a výkonnému motoru je Mahindra Marshal ideálním vozem pro terénní dobrodružství.

MM 540/550

je robustní teréní automobil vhodný pro náročné podmínky. Výkonný dieselový motor s výkonem 55 koní a pružná převodovka zajišťují výbornou trakci a bezpečnost. Interiér je komfortní a prostorný, s nastavitelnými sedadly a bezpečnostními pásy. Má také odolnou karoserii, odolné plátěné střešní panely a zesílené karosářské prvky. Výbava zahrnuje také intuitivní infotainment systém a kompletní off-road vybavení.

MM 775

je robustní indický nákladní automobil, který je vybaven silným motorem o výkonu 33,4 kW. Jeho robustní konstrukce a výkonný motor jsou optimální pro těžkou práci v různých podmínkách. Jeho pohonná jednotka je schopná zajistit velmi dobrou trakci a jízdní stabilitu. Automobil je vybaven řadou vysoce výkonných funkcí, včetně odpružení, klimatizace a dalších. Jeho pohodlné sedadlo a kvalitní interiér poskytují pohodlnou jízdu. Díky své kompaktní velikosti a nízké hmotnosti je ideální pro rychlé a pohodlné přepravy.

Scorpio

Mahindra Scorpio je robustní SUV s mohutnou siluetou, která nabízí vysokou úroveň komfortu. Je vybaven 2,2litrovým TCDI turbodieselem, který poskytuje výkon 140 PS a 320 Nm točivého momentu. Jeho silné motorové schopnosti jsou doplněny pohonem všech kol, robustním podvozkem a schopností jízdy v terénu. Interiér je pohodlný a moderní, s množstvím funkcí, včetně ovladačů na volantu a klimatizace. Scorpio je ideální volbou pro ty, kteří hledají silné, spolehlivé a dobře vybavené auto.