UAZ

UAZ je ruská automobilka se sídlem v Ufě, která vyrábí terénní vozidla a SUV. Její historie sahá až do roku 1941, kdy byla založena jako dílna na výrobu vozidel pro ruskou armádu. Během studené války se UAZ stala jedním z hlavních dodavatelů vozidel pro ruskou armádu a vyvinula také několik modelů pro civilní trh. UAZ je známý svými robustními, spolehlivými a schopnými vozidly, která se dokonale hodí pro život na venkově a pro terénní jízdu. V současnosti nabízí UAZ kompletní řadu terénních vozidel, SUV a užitkových vozidel.
3128 "Astero"

je malé, lehké a obratné SUV se čtyřmi místy, které je ideální pro rodiny s malým rozpočtem. Je poháněn jedním z nejspolehlivějších motorů UAZ, který má výkon 80 koní. Je vybaven automatickou převodovkou a výbavou, která zahrnuje klimatizaci, boční okna, elektrické ovládání oken a další. Jeho malé rozměry umožňují snadnou manévrovatelnost, což je vhodné pro městské prostředí.

3151

1995 - 2003

je sovětský terénní automobil s pohonem na čtyři kola. Jeho výroba byla zahájena v roce 1975 a trvala až do roku 2006. UAZ 3151 má robustní konstrukci, která mu umožňuje překonávat nejnáročnější terénní úseky. Je vybaven 8-válcovým 2,7 litrovým motorem o síle 95 koní. Jeho velká hmotnost mu umožňuje dobře odolávat nárazům. V kabině je místo pro 5 osob a je vybaven náhonem na všechna kola. UAZ 3151 je spolehlivý automobil, který je využíván pro všechny druhy terénních činností.

3153

1996 - 2006

je terénní vůz s unikátním designem a robustní konstrukcí. Vůz má robustní rám, čtyřkolový pohon a pohon všech kol. K dispozici je výkonný motor, který poskytuje vysokou účinnost a dobrou dynamiku. UAZ 3153 je vybaven velkým prostorem pro přepravu až 7 osob. Uaz je ideální pro terénní jízdu, protože má nízkou hmotnost a vysokou odolnost.

3159 "Bars"

1999 - 2005

je robustní tereňák s pohonem 4x4. Má motor s výkonem 115 koní, 5-místný interiér a nápravu s plně nezávislým zavěšením. Je vybaven čtyřmi airbagy a poskytuje vynikající ovladatelnost a schopnosti v terénu. Jízda s ním je pohodlná a bezpečná. Jeho karoserie odolává všem náročným podmínkám, a proto je vhodný pro výpravy do méně dostupného terénu.

3160

1999 - 2002

je malý otevřený terénní automobil vyráběný ruskou značkou UAZ od roku 2014. Díky své kompaktní velikosti a schopnosti využít skromného pohonu je ideální pro překonávání těžkého terénu. Má šestiválcový motor s objemem 2,7 litru, který poskytuje výkon až 110 koní a točivý moment až 241 Nm. Je vybaven nepřímou šestistupňovou manuální převodovkou. Mezi další vybavení patří 4x4 pohon, elektrické ovládání oken a centrální zamykání. UAZ 3160 je spolehlivý automobil, který vám poskytne pohodlnou a bezpečnou jízdu na mnoha terénních cestách.

3162 "Simbir"

je terénni automobil, který byl vyvinut v Rusku. Jeho výkonný motor s objemem 2,7 litru a výkonem 95 koní umožňuje bezpečnou jízdu na všech typech terénu. Jeho robustní konstrukce z oceli a odolných materiálu dává vysokou odolnost. UAZ 3162 je vybaven moderními funkcemi, jako je posilovač řízení, elektrické ovládání oken a klimatizace. Je to ideální automobil pro off-road jízdu.

3909

je sovětský terénní automobil, který začal vyrábět Ulyanovský automobilový závod v roce 1975. Je určen pro práci ve složitých podmínkách terénu i v městském provozu. Je odolný, robustní a spolehlivý. Je poháněn 2.7 litrovým motorem o výkonu 75 koní a má 5 míst k sezení. Je vybaven 4x4 pohonem, který umožňuje lepší odolnost a schopnost překonávat terénní překážky. Je vybaven nízkou podlahou, která snižuje odpor při průjezdu terénem.

452

je legendární sovětský automobil, který byl vyráběn od roku 1965. Jeho jedinečnost spočívá v robustním designu a vysoce odolné konstrukci. Má velkou vysoce umístěnou kabinu, která poskytuje dobrou viditelnost, a je vybavena robustními off-roadovými funkcemi. Má velmi dobrou spolehlivost a je vhodný pro terén, pohodlnou jízdu a schopnost ujíždět dlouhé vzdálenosti. Je vybaven 5-místnou kabinou, motorem 2,7 litru a manuální 5-rychlostní převodovkou.

469

je sovetské vozidlo, které bylo poprvé uvedeno na trh v roce 1972. Je to robustní off-road vozidlo, které se vyznačuje nízkou hmotností, odolností, snadnou opravou a nízkou cenou. Je vybaven motor o objemu 2,3 litru, který poskytuje výkon 65 kW. Vůz má pohon na obě nápravy a je vybaven přídavnou redukcí. Je vybaven klasickým řízením s volantem a šestistupňovou převodovkou. UAZ 469 je ideální vozidlo pro terénní aplikace, a to díky své robustnosti, dobrému účinku v terénu a dostupnosti náhradních dílů.

Hunter

2003 - 2011

je terénni automobil vyráběný ruskou automobilkou UAZ. Je poháňán 2,7 litrovým atmosférickým čtyřválcem o výkonu 117 koní a je vybaven 5stupňovou manuální převodovkou. Jeho robustní konstrukce mu umožňuje jízdu v nehostinných podmínkách a jeho odolnost byla prokázána na mnoha off-roadových tratích. UAZ Hunter je vybaven odpruženým předním i zadním nápravou, elektrickými okny a posilovačem řízení. Jeho vnitřek je pohodlný a pojme až pět osob.

Patriot

2005 - 2014

je robustní terénní vozidlo, které se vyrábí od roku 2002. Jeho motor má objem 2,7 litru a výkon 110 koní. Jeho nosnost je 600 kg a zavazadlový prostor má objem 4,2 m3. Je vybaven šestistupňovou manuální převodovkou, nápravou s uzávěrkou diferenciálu a pohonem všech kol. UAZ Patriot je vybaven moderním palubním počítačem, který měří teplotu a tlak oleje, umožňuje sledovat stav akumulátoru a informuje o poruchách motoru.

Pickup

2008 - 2014

je robustní ruský terénní automobil, který byl vyráběn od roku 1972. Jeho konstrukce se skládá z pevných, odolných kovových materiálů, které mu dávají vynikající odolnost a schopnost překonat i ty nejtěžší terénní překážky. UAZ Pickup má třímístnou kabinu s velkým prostorem a je vybaven dvoulitrovým benzínovým motorem. Je schopný zvládnout i ty nejnáročnější úkoly a poskytuje skvělou ochranu pro cestující.