JAC

Motors JAC Motors je čínská automobilka založená v roce 1999 ve městě Hefei. Specializuje se na výrobu osobních vozidel, užitkových vozidel, nákladních vozidel a elektrických vozidel. Společnost využívá moderní technologie a zkušenosti z mezinárodních partnerů, aby vyvinula a vyráběla kvalitní produkty, které uspokojují požadavky spotřebitelů a odpovídají mezinárodnímu standardu. JAC Motors se snaží stát se vedoucím čínským automobilovým výrobcem a poskytovat lepší produkty a služby svým zákazníkům.
J2

JAC J2 je malý městský automobil s výkonným a hospodárným motorem. Nabízí velký prostor pro cestování až 5 osob, díky svému kompaktnímu designu se vejde do každé garáže. Vybaven je moderními technologiemi, které zajišťují bezpečnost a pohodlí, jako jsou například systém ABS a airbagy. Má také vynikající spotřebu paliva, která je téměř o 20 % nižší než u jiných automobilů v tomto segmentu.

J5

JAC J5 je moderní městský automobil, který plně uspokojí všechny požadavky na bezpečnost, pohodlí a výkon. Poskytuje úžasnou manévrovatelnost a skvělé zrychlení. Je vybavené silným, úsporným a ekologicky šetrným motorem, který je schopný dosáhnout rychlosti až 140 km/h. V interiéru nabízí vysokou úroveň komfortu, vynikající odhlučnění a hodnotné materiály. Je vybavený moderními technologiemi, jako je bezklíčové startování nebo navigace. Jeho robustní design s moderním stylingem je elegantní, elegantní a funkční.

Refine

S3 je moderní kompaktní SUV s výkonným motorem. Nabízí komfortní interiér se sedmi sedadly, včetně vyhřívaných sedadel pro posádku. Designové prvky zahrnují atraktivní 19palcová kola s černou povrchovou úpravou, elegantní zadní LED světlomety a výraznou masku chladiče. Může být poháněn 1,5litrovým turbomotorem o výkonu 114 kW. Podvozek je vybaven inteligentním systémem řízení stability, který pomáhá řidiči držet auto pod kontrolou při prudkém brzdění či při jízdě po nerovných cestách.

Rein

2007 - 2011

JAC Rein je moderní čtyřmístný SUV se vznětovým motorem. Jeho dynamický vzhled podtrhuje velké přední chromované nárazníky, světlomety s LED diodami, 18" kola a výraznou přídí. Uvnitř najdeme mnoho moderních prvků, jako je dotyková obrazovka multimediálního systému, multifunkční volant, akustická zvuková izolace a plně automatickou klimatizaci. JAC Rein je vybaven nejmodernějšími bezpečnostními systémy a nabízí špičkovou spotřebu paliva.

S3

je moderní malý městský automobil. Jeho kompaktní rozměry a nízká hmotnost mu umožňují snadnější řízení ve městě. Je vybaven motorem 1.5L o výkonu 109 kW a automatickou 6-stupňovou převodovkou. Vůz nabízí dobrý výkon a pohodlnou jízdu. Interiér je luxusní a moderní, vybavený dotykovou obrazovkou, navigací, audiosystémem a dalšími moderními funkcemi. Kromě toho má vůz vynikající bezpečnostní prvky - airbagy, ABS a ESP.

S5

JAC S5 je moderní čtyřdveřový SUV se špičkovou kvalitou výbavy. Je vybaven 2,0l turbodieselovým motorem s výkonem 140kW a točivým momentem 320Nm. Nabízí komfortní interiér s výbavou včetně klimatizace, infotainmentu a vyhřívaných sedaček. Má moderní vzhled s 19" koly a LED denním svícením. Pro bezpečnost poskytuje asistenční technologie, jako je tempomat, parkovací asistent a systém sledování mrtvého úhlu. Díky velkému zavazadlovému prostoru, až 720 litrům, je ideální pro cestování s rodinou.

S7

JAC S7 je městský sedan, který je dostupný v Číně. Je vybaven 2,0litrovým turbomotorem s výkonem 200 koní. Automobil má moderní design s mohutným předním nárazníkem a mohutnými koly. Má také LED světlomety a zadní LED koncovky výfuku. Interiér je vybaven 8 palcovou dotykovou obrazovkou a kvalitními kůžemi. Sedadla jsou pohodlná a nabízí velký prostor. Automobil je vybaven nejmodernějšími technologiemi včetně bezklíčového startování, parkovací asistent a automatické ovládání klimatizace.

T6

Jac T6 je moderní městské SUV s kompaktními rozměry. Má robustní vzhled, který se skládá z odolného karoserie a čtyřdveřového interiéru. Díky jeho vysoké světlé výšce je vhodný pro terén. Je vybaven moderními bezpečnostními prvky, včetně 6 airbagů, ESP, ABS a asistentu pro udržení jízdního pruhu. Motorizace zahrnuje 1.5T / 2.0T benzinové motory a 2.0T dieselový motor. Standardní výbava zahrnuje klimatizaci, systém kolenního airbagu, multifunkční volant, 8 palcový displej s navigací a Bluetooth atd.