Changan

Changan je čínská automobilka se sídlem v Čchung-čchu ve provincii S-čchuan. Byla založena v roce 1862 a je jedním z nejstarších motorizovaných výrobců v Číně. Společnost se specializuje na výrobu osobních aut, dodávek, SUV a MPV. Changan je silně zapojen do výzkumu a vývoje nových technologií jako je elektrifikace, autonomní řízení a palivové úspory. V současné době má Changan přes 150 poboček po celém světě a více než 28 000 zaměstnanců. Společnost je v současné době jedním z největších výrobců automobilů v Číně.
BenBen Mini

je kompaktní automobil, který kombinuje velmi nízkou spotřebu paliva, pohodlné a bezpečné cestování, vysokou úroveň technologie a moderní design. Vybaven předními a zadními LED světlomety, ABS, EBD, elektricky ovládanými okny a dalšími funkcemi, poskytuje BenBen Mini komfortní a bezpečnou jízdu. K dispozici je také 1,0l motor s výkonem 51kW, který umožňuje snadné řízení a nízkou spotřebu paliva. V interiéru najdete mnoho moderních funkcí, jako je například dotykový displej a Bluetooth připojení.

Chana SM8

je moderní, prostorný a bezpečný automobil. Jeho předností je velká interiérová kapacita, elegantní design a příkladná bezpečnost. Je vybaven novou generací technologií, vysokou účinností motoru a tichým chodem. Díky špičkovým materiálům a moderním technologiím je bezpečný a odolný. Má také příjemnou jízdu a skvělou spotřebu paliva. Je připraven k okamžitému a pohodlnému cestování po dálnici i do města.

CM8

je moderní SUV s mnoha technologiemi a schopnostmi. Jeho agilní motor nabízí vynikající výkon a spotřebu paliva. Interiér obsahuje dotykovou obrazovku, bluetooth, navigaci a další pokročilá zařízení. Prostorná a pohodlná kabina je vybavená špičkovými materiály a funkcemi, jako je například klimatizace. Díky špičkovému pohonu 4x4 a komfortnímu tlumení je Changan CM8 ideální pro jízdu ve městě i po náročných terénech.

CS35

je moderní SUV se zajímavým designem a kvalitními materiály. Vybaven je novým 1,6 litrovým motorem, který má vysokou účinnost a spotřebu paliva. Interiér je vybaven dotykovou obrazovkou, která je napojena na moderní infotainment s integrovaným Bluetooth. Výbava zahrnuje také bezklíčové startování, automatickou klimatizaci, parkovací senzory, elektrické ovládání oken a další. Je to vysoce kvalitní vůz, který poskytuje pohodlnou jízdu a dobrou spotřebu paliva.

CS75

je 7-místný SUV s moderními technologiemi. Vybavení zahrnuje systém automatického nouzového brzdění, sledování mrtvého úhlu, asistenta řízení, adaptivní tempomat a další. K dispozici jsou dva motory - 1,5 litru a 2,0 litru - a pětistupňová manuální převodovka nebo šestistupňová automatická převodovka. Interiér je moderní a je vybaven vysoce kvalitními materiály. Nabízí velkou úroveň pohodlí a bezpečnosti. Vůz je vybaven také řadou nejnovějších technologií, jako je například navigace s velkou dotykovou obrazovkou, Bluetooth, AUX nebo USB.

Eado

XT Changan Eado XT je moderní kompaktní sedan s atraktivním designem a výkonným motorem. Disponuje systémem mezinápravového pohonu, který zajišťuje nízkou spotřebu paliva a vyšší stabilitu. Interiér nabízí komfortní sedadla a mnoho technologií, jako je dvouzónová klimatizace, Bluetooth, navigace a bezklíčové startování. Podvozek je vybaven moderními systémy, které vám poskytnou lepší ovladatelnost a bezpečnost. Eado XT je tedy skvělou volbou pro komfortní a bezpečnou jízdu.

Raeton

CC Changan Raeton CC je moderní rodinný automobil s odpovídajícími prvky pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Má velký, prostorný interiér s komfortními sedadly a moderním osvětlením. Je vybaven silným a úsporným motorem s výkonem 175 PS a automatickou převodovkou. K dispozici je vzduchové odpružení, které usnadňuje řízení a jízdu. Automobil je vybaven moderními bezpečnostními prvky včetně parkovací kamery, systému pro sledování únavy řidiče a brzdového asistentu.

Star Truck

je moderní užitkové auto pro rodinu. Má kompaktní design, je vysoce výkonné a úsporné. Poskytuje příjemný a bezpečný jízdní komfort. Je vybaven moderními technologiemi, jako je například automatická klimatizace, bezklíčový systém a velký dotykový displej. Jeho příznivá hmotnost a robustní podvozek zajišťují spolehlivé a bezpečné jízdní vlastnosti. Jeho nový motor se špičkovým výkonem a dynamickým zrychlením zaručuje příjemnou jízdu.