Saturn

Saturn byla americká automobilka, která byla založena v roce 1985 jako divize General Motors. Byla založena s cílem vyrobit úsporné a cenově dostupné vozy pro americký trh. Saturn nabízel mnoho ekologicky šetrných modelů a vybavení, včetně hybridů. Automobilka se také snažila podporovat zákazníky, včetně bezplatného servisu a záruk na zboží. Ve svém posledním roce výroby, 2009, Saturn nabízel modely Vue, Outlook a Aura. Automobilka byla uzavřena v roce 2010 a její modely jsou nyní součástí modelové řady General Motors.
Astra

Saturn Astra je kompaktní automobil nižší střední třídy, který vyráběla značka Saturn od roku 2007 do roku 2009. Nabízí příjemnou jízdu, pohodlná sedadla a nízkou spotřebu paliva. Je vybaven robustním šestiválcovým motorem o objemu 2,4 litru a nejvyšším výkonem 170 koní. Jeho vysoce účinná převodovka je vybavena čtyřmi stupni a poskytuje pohodlné řízení. V interiéru Astry najdete moderní ovládací prvky a přehledné palubní desky. Jeho exteriér je elegantní a moderní, s atraktivními křivkami.

Aura

2006 - 2010

Saturn Aura je moderní městský automobil. Má kulaté linie, které doplňují elegantní design. Disponuje špičkovou technologií, včetně systému pro sledování místa a signalizace nebezpečí. Interiér je pohodlný a dobře vybavený. Vybaven je zadními parkovacími senzory, automatickou klimatizací, palubním počítačem a audio systémem. Je vybaven třílitrovým šestiválcovým motorem, který poskytuje dostatečný výkon. Za volantem se cítíte jistě a bezpečně. V kombinaci s pohodlnou kabinou a dynamickou jízdou je Saturn Aura skvělou volbou pro každodenní život.

ION

2003 - 2007

Saturn ION je kompaktní automobil, který byl vyvinut a vyráběn firmou Saturn Corporation v letech 2003–2007. Jeho unikátní design je kombinací dynamického vzhledu a moderních technologií. Nabízí komfortní interiér, který je plně vybaven moderními funkcemi, včetně klimatizace, audio systému a dalších. Motor 2,2l se 4válci disponuje výkonem 135 koní a točivým momentem 156 Nm. Jeho keřní spotřeba je 6,7 litru na 100 km. Jeho podvozek je robustní a poskytuje velmi dobré ovladatelnosti, což z něj dělá idealní volbu pro městskou dopravu.

L-řada

Saturn L-Series byl americký automobil vyráběný v letech 2000 až 2005. Bylo to rodinné auto se 4 dveřmi a nabídlo pohodlí, spolehlivost a jednoduchost. Bylo vybaveno pevnou skříní s kovovými plechy, která nabízela velmi dobrou ochranu před poškozením a zajišťovala trvanlivost. Motor byl 2,2 litrový s přímým vstřikováním paliva a nabízel velmi slušný výkon. Interiér byl pohodlný a nabízel dostatek místa pro celou rodinu. Vůz byl vybaven moderními bezpečnostními prvky, jako jsou boční a čelní airbagy, ABS, systém proti převrácení a další.

Outlook

2006 - 2010

Saturn Outlook byl velký SUV, produkovaný společností General Motors v letech 2007 až 2010. Měl prostornou kabinu pro 7 osob, výkonný motor V6 a několik moderních bezpečnostních prvků. K dispozici byly dvě varianty pohonu - přední nebo pohon všech kol. Outlook byl vybaven moderními technologiemi, jako jsou navigace, parkovací asistent a Bluetooth. Vzhledem k jeho velikosti a výkonu byl vhodný pro rodinné dovolené a dojíždění.

Relay

2005 - 2007

Saturn Relay je malý minivan s velkým prostorným interiérem. Poskytuje sedm míst pro cestující a je nabízen v několika motorových variantách. Je vybaven pohodlnými sedadly a příjemným interiérem s širokou škálou funkcí. Je vybaven moderními technologiemi, které zvyšují komfort a bezpečnost cestujících. Má velký zavazadlový prostor a dostatek místa pro přepravu větších předmětů. Díky svému robustnímu vzhledu a výkonnému motoru je Saturn Relay ideálním vozem pro rodinné výlety.

S-řada

Saturn S-Series je malý rodinný automobil vyráběný americkou automobilkou Saturn od roku 1991 do roku 2002. Jeho konstrukce je založena na platformě GM J-body a nabízí zákazníkům pohodlí a bezpečnost. V nabídce jsou dva různé motory: 2,2 litrový čtyřválec a 3,0 litrový V6. Saturn S-Series je vybaven klimatizací, posilovačem řízení, centrálním zamykáním a elektrickými okny. Design je moderní a příjemný s velmi dobře dostupnou technickou podporou.

Sky

2006 - 2009

Saturn Sky je sportovní kupé, které bylo vyrobeno v letech 2006 až 2010. Tento model má zaoblenou karoserii a může být poháněn buď 2,4 litrovým čtyřválcem vyrobeným společností Ecotec nebo výkonným motorem V6 o objemu 2,0 litru Turbo. Auto má šestistupňovou manuální převodovku, která poskytuje vysokou úroveň ovládání a zrychlení. Interiér zahrnuje příjemné uspořádání a kvalitní materiály, které zajišťují pohodlí a styl. Saturn Sky je nabitý moderními technologiemi a vybavenými systémy, které zajišťují bezpečnost a pohodlí.

VUE

2001 - 2010

Saturn VUE je kompaktní SUV, které bylo vyráběné od roku 2002 do roku 2010. Prostorná kabina nabízí pohodlné a pohodlné cestování pro až pět osob. VUE má také nízkou spotřebu paliva, a to díky nízkoprofilovým motorům a špičkovému aerodynamickému designu. Může být poháněn čtyřmi různými typy motorů, včetně přeplňovaného benzínu a přímého vstřikování naftového motoru. Vůz je také vybaven moderními technologiemi, například audio systémy, Bluetooth, navigace a mnoho dalšího.