ZAZ

ZAZ je automobilka založená v roce 1960 v chyžném městě Záporoží na Ukrajině. Společnost vyrábí osobní vozy, dodávky, autobusy a minibusy. Její vozy jsou vysoce kvalitní, spolehlivé a ekonomické. Produkty společnosti jsou vhodné pro všechny druhy silnic, od městského provozu po dálniční. ZAZ je také známá pro svou průkopnickou technologii, která zajišťuje spolehlivost a efektivitu. Společnost se také zaměřuje na vývoj nových technologií, aby zlepšila své produkty.
1102

1988 - 2009

Tarpan Honza je starý černý vůz s koženým interiérem a klasickým designem. Jeho motor je 4-válcový s výkonem 40 koní a je vybaven ruční převodovkou. Má velkou kapotu, velká kola a je vybavena klasickým černým designem. Jeho otevřená karoserie s vysokou světlou výškou je ideální pro terénní jízdu. Jeho silná konstrukce a robustnost z něj dělají ideálního společníka pro dlouhé cesty.

1103

2000 - 2011

Tahoe je malý městský automobil vyráběný v letech 1975-1986 v ukrajinském Zaporoží. Tento vůz je poháněn čtyřválcovým motorem o objemu 1,2 litru a výkonu 51 kW. Disponuje manuální čtyřstupňovou převodovkou a vybaven je dvoumístnou kabinou, manuální klimatizací a kotoučovými brzdami. Vůz je vybaven variabilním podvozkem, který zajišťuje dobrý komfort jízdy. ZAZ 1103 Tahoe je oblíbeným vozem pro svou robustnost a nízkou spotřebu paliva.

1105

1993 - 1997

je osobní automobil produkovaný československou automobilkou ZAZ v letech 1970-1980. Jeho charakteristickou částí je krátká karoserie s malým motorem a nízkou spotřebou. Vybaven je litrovým motorem s výkonem 45 koní, který je spojen s čtyřstupňovou manuální převodovkou. Ovládá se přímo pomocí volantu a pedálů. Interiér je prostorný a pohodlný s místem pro 4 osoby. Díky své malé velikosti a velmi nízké spotřebě se stal oblíbeným mezi řidiči.

965

1960 - 1970

je malý městský automobil vyrobený v letech 1959 až 1969 v ukrajinské automobilce ZAZ. Je to 2-dveřový hatchback s motorem o objemu 956 ccm a výkonem 25 hp. Jeho spotřeba paliva je 7 l/100km. Interiér je velmi prostorný s velkou kabinou pro 4 osoby a dostatečným místem pro zavazadla. K dispozici je také moderní vybavení, včetně klimatizace, CD přehrávače a dalších. ZAZ 965 je skvělou volbou pro městskou jízdu nebo cesty po silnicích.

966

je legendarní československý osobní automobil, který byl vyvinut v letech 1958-1968. Jeho technická specifikace zahrnuje čtyřdveřovou limuzínu s pohonem zadních kol, kombinovaným motorem ohřívajícím se na benzin a plyn, výkonem 34 kW a objemem 956 ccm. Automobil měl robustní konstrukci, s odolným podvozkem i karoserií vyrobenou z odolného plechu. Byl velmi spolehlivý a získal si oblibu díky své účinnosti a nízkým nákladům na údržbu.

968

1972 - 1979

je český automobil, vyrobený v letech 1956-1969 v Závodech Avia a.s. v Mladé Boleslavi. Byl to první automobil s celokovovou karoserií vyrobený v Československu. Měřil 4,4 m na délku a 1,6 m na šířku. Byl poháněn čtyřválcovým motorem o výkonu 28 koní. Maximální rychlost byla 105 km/h. Uvnitř byly dva sedadla, na přední straně. ZAZ 968 se stal velmi oblíbeným automobilem a stále je obdivován.

Chance

. ZAZ Chance je malý osobní automobil, který vyrobila východoněmecká společnost ZAZ v letech 1985 až 1989. Pohon vozidla zajišťuje čtyřválcový motor o objemu 1,2 litru a výkonu 50 koní. Automobil je vybaven pěti stupňovou manuální převodovkou a zadním náhonem. Kabina je prostorná a má pohodlná sedadla pro až čtyři osoby. Vůz je vybaven světlomety s halogenovými žárovkami, bočními okny s výklopnými skly a manuálními posuvnými dveřmi. Interiér je vyroben z kvalitních materiálů a je vybaven analogovými přístroji, nastavitelným volantem a manuálním klimatizačním systémem. ZAZ Chance je ideální volbou pro ty, kteří hledají spořivé, spolehlivé a přesto stylové auto

Forza

je malý rodinný automobil vyráběný v České republice. Jeho předností je nízká spotřeba paliva, vysoká úroveň komfortu a bezpečnosti. Má moderní design s velkou maskou chladiče a velkými světlomety. Interiér je vybaven bezpečnostními prvky, které zajišťují lepší ochranu řidiče. Je vybaven předním i zadním nárazníkem, posuvnými dveřmi a kufrem. Je vybaven řadou technologií jako je například navigace, parkovací senzor a palubní počítač. Vybavení je doplněno komfortním vyhříváním sedadel, klimatizací a audiosystémem.

Lanos

je osobní automobil, který se od roku 1996 vyrábí ve východoslovenském městě Trnava. Je to kompaktní auto s pohonem předních kol a je disponováno čtyřválcovými motory. Jeho délka je 4 035 mm a výška 1 492 mm. Na trhu se objevil ve verzích hatchback, sedan a kombi. Jeho vnitřní prostor je dostatečný pro čtyři osoby a nabízí kvalitní jízdní vlastnosti. Lanos je oblíbený pro svou moderní techniku a nízkou pořizovací cenu.

Sens

2004 - 2009

Sens je oblíbený malý automobil vyráběný automobilkou ZAZ. Je vybaven 4-válcovým motorem o objemu 1,2 litru a výkonu 45 koní. Je poháněn předními koly a jeho maximální rychlost dosahuje 115 km/h. V interiéru je 5 míst k sezení a jeho prostorný kufr může pojmout až 350 litrů nákladu. Sens je dodáván s klimatizací, rádiem s CD přehrávačem a centrálním zamykáním. Jeho design je moderní a dynamický s kulatým vzhledem a velkými světlomety. Je ideálním vozem pro rodinu, která hledá kompaktní a pohodlný automobil s dobrými jízdními vlastnostmi.

Vida

Výjimečná ZAZ Vida je kompaktní automobilová společnosti ZAZ, která se vyvinula z ukrajinského výrobce Tavria. Vybavena 4-ventilovým motorem o objemu 1,2 litru a výkonu 54 koní, má výkonné brzdy, robustní karoserii, nízkou spotřebu paliva a velmi dobrou ovladatelnost. Jeho jednoduchý interiér se skládá z klimatizace, rádia a dvou sedadel. Vzhledem k jeho nízké hmotnosti má velmi dobré jízdní vlastnosti a spotřebu paliva. Je to ideální auto pro lidi, kteří hledají kompaktní, spolehlivé a hospodárné auto.

ZAZ Tavria Nova (1102)

je mensí, lehký automobil vyrobený v Ukrajině mezi lety 2006-2013. Jeho motor má objem 999 ccm a výkon 55 koní. Najdete ho vybavený vzduchovým filtrem, 5-rychlostní manuální převodovkou a kotoučovými brzdami. Jeho interiér je pohodlný a prostorný, zahrnuje 5-ti místnou sedačku, velké přední a zadní skla a mnoho odkládacích prostorů. Jeho styl je moderní a má dobře navrženou karoserii. Vůz je vybaven také bezpečnostními prvky jako jsou airbagy a antiblokovací brzdový systém. Je to praktický a výkonný automobil, který je ideální pro městskou jízdu.