TVR

TVR je britská automobilka se sídlem v Blackpoolu, která se zabývá výrobou exkluzivních a vysoce výkonných sportovních vozů. Jako jedna z nejstarších a nejznámějších anglických výrobců automobilů se TVR proslavila svou jedinečnou kombinací hrubé síly a krásy, věrnou tradicím sportovních vozů založených na karosérii z oceli. Všechny její modely jsou vyráběny ručně a prodávají se po celém světě. Mezi nejznámější modely patří Cerbera, Chimaera a Tuscan.
400

1989 - 1993

SE Automobil TVR 400 SE je kompaktní, ale sportovní vůz s pohonem zadních kol. Je vybaven osmiválcovým motorem o výkonu 225 koní a manuální převodovkou. Najdete zde také všechny moderní technologie, jako například ABS, elektrické ovládání oken, bezklíčové startování a klimatizaci. Interiér je kombinací červené a bílé kůže s karbonovými detaily a vyhřívanými sedadly. Vůz je nabízen ve dvou odstínech karoserie - černé a modré.

Cerbera

1995 - 2003

TVR Cerbera je sportovní automobil, který vyvinula britská automobilka TVR. Byla vyráběna v letech 1996-2003. Měla atypický design s karoserií z kompozitů a odlišnými od sebe otevíracími dveřmi. Pod kapotou se skrýval 4,2 litrový osmiválec s výkonem 360 koní. Interiér byl luxusní a vybavený nejmodernější technikou. Cerbera byla rychlá, dynamická a elegantní, což jí přineslo uznání fanoušků, kteří si jí oblíbili.

Chimaera

1992 - 2003

Automobil TVR Chimaera byl postaven v letech 1992-2003. Jde o osobní automobil s motorem V8 o objemu 4,0 litru. Výkon tohoto motoru je 250 koní, což znamená, že auto dosahuje rychlosti až 250 km/h. Má velmi atraktivní retro design a prostornou kabinu. Je vybaveno kompletním počítačovým vyhledáváním a připojením k dalším moderním technologiím. Je to perfektní kombinace sportovního výkonu a moderního vzhledu.

Griffith

1991 - 2002

TVR Griffith je luxusní sportovní automobil s výkonem 400 koní. Jeho design je moderní a dynamický, s agresivními liniemi a přední mřížkou. Pohon zajišťuje 5,0 litrový motor s výkonem 400 koní, který je spojen s 6-stupňovou manuální převodovkou. Interiér je zhotoven z kvalitních materiálů, jako je kožená sedadla a volant. Moderní technologie, jako je infotainment systém, přidává ještě více komfortu. TVR Griffith je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají sportovní automobil s vysokými výkony a luxusním interiérem.

S

1986 - 1996

TVR S je britský sportovní vůz druhé generace známé značky. Je vybaven 3,6 litrovým osmiválcem o výkonu 320 koní a je poháněn zadními koly. Interiér nabízí komfortní sedadla se skvělou výhledovou pozicí a skvělé ergonomické řešení. Výrazná exteriérová karoserie je podtržena širokým rozchodem kol, což poskytuje skvělou stabilitu a ovladatelnost. Tato verze je obzvlášť oblíbená mezi závodními fanoušky, jelikož dodává vysokou úroveň performance.

Tamora

2002 - 2006

Automobil TVR Tamora je svežím vítězem britské automobilové scény. Tento kompaktí dvoudveřový kupé je vybaven čtyřmi sedadly, 3,6litrovým osmiválcem a šestistupňovou manuální převodovkou. S výkonem 320 koní a točivým momentem 350 Nm dosahuje maximální rychlosti 258 km/h. Není to jen rychlá jízda, kterou Tamora nabízí, ale i pohodlnou a luxusní jízdu. K dispozici je vysoce kvalitní materiál a řada inovativních technologií, jako je elektrická regulace sedadel, Bluetooth, navigace a další. TVR Tamora je to pravé pro milovníky rychlosti a stylových automobilů.

Tuscan

2000 - 2006

je luxusni sportovni automobil z Velke Britanie. Vyrábí se od roku 1999. Jeho charakteristickou vlastností je vysoce výkonný motor, který umožňuje maximální rychlost až 300 km/h. Můžete si vybrat mezi více než deseti typy karosérie s kovovým nebo laminátovým křídlem a třemi typy motorů. Interiér je moderní a příjemný, se špičkovou audio a navigací. Je to vysoce luxusní automobil, který je spolehlivý, dobře vybavený a moderní.