Groz

ny Motors Grozny Motors je globální automobilka založená v roce 2006 se sídlem v ruském městě Grozny. Tato automobilka se specializuje na výrobu malých městských, rodinných a SUV modelů vybavených úspornými a ekologickými motory. Grozny Motors je také známé svou spoluprácí s mnoha významnými obchodními partnery v Evropě a Asii. Její modely jsou k dispozici v celém světě a společnost je hrdá na svůj vývoj moderních a kvalitních vozidel.
Bliss

Auto Groz Bliss je aktuální vlajkovou lodí společnosti Groz. Je to moderní, stylový a úsporný sedan s velkým komfortem. Poskytuje komfortní a dynamickou jízdu díky výkonnému motoru s výkonem až 125 kW a modernímu pohonu všech kol. Interiér je velmi prostorný a je vybaven nejnovějšími technologickými vychytávkami, jako je například palubní počítač, dvouzónová klimatizace a infotainment systém. Exteriér je elegantní a moderní, jeho design vyniká mezi ostatními. Je to dokonalý automobil pro osobní použití.

Dacota

Groz Dacota je robustní pick-up s pohonem všech kol. Jeho karoserie je zhotovena z lehkých, ale pevných materiálů, které snižují hmotnost, ale zachovávají odolnost. Motor má výkon 2,8 litrů s turbodmychadlem a poskytuje dostatečnou sílu pro výkonnou jízdu. Jeho interiér je pohodlný a prostorný a nabízí řidiči a cestujícím komfort. Bezpečnostní prvky jako 8 airbagů a systém ABS zajišťují, že je Groz Dacota velmi bezpečné auto.

Fox

Automobil Groz Fox je univerzální a robustní. Jeho výkonný motor s výkonem 2,5 l a výkonem 154 hp dokáže zajistit vysokou dynamiku a jízdní komfort. Uvnitř naleznete kvalitní materiály a moderní technologie, jako jsou například ergonomické sedadla a velký informační systém. Výbava zahrnuje i spoustu bezpečnostních funkcí jako aktivní brzdový asistent, parkovací asistent a další. Groz Fox také nabízí špičkovou spotřebu paliva, což je důležité pro komfortní a ekonomickou jízdu.

Rocky

Auto Groz Rocky je robustní a elegantní terénní vozidlo. Vybaveno je velkým motorem pro výkonný pohon a robustním podvozkem pro odolnost v těžkých terénních podmínkách. Interiér vozu je moderní a pohodlný s kvalitními materiály a špičkovými technologiemi. Disponuje výkonným audio systémem, navigací, multifunkčním volantem a dalšími funkcemi. Může pojmout až 8 cestujících a je vybaven špičkovou bezpečnostní technologií pro ochranu řidiče a jeho spolucestující.

Shuttle

Groz Shuttle je městský automobil určený pro pohodlnou jízdu ve městech. Jeho aerodynamický design a nízká spotřeba paliva umožňuje ekonomickou a ekologickou jízdu. Uvnitř se nachází komfortní interiér s moderními technologiemi, jako je například multimediální systém. Motor je vybaven převodovkou s šesti stupni, což umožňuje hladkou akceleraci a dobrou spotřebu paliva. Automobil je vybaven bezpečnostními prvky, jako jsou například airbagy a stabilitní systém. Je ideální volbou pro městské cestování.

Target

Target Groz je kultovní malý městský automobil. Disponuje 1,3l benzínovým motorem, který má výkon 63 koní. Jeho největší výhodou je velmi nízká spotřeba a nízká pořizovací cena. Interiér je základní, ale prostorný a pohodlný. Kvalita zpracování je dobrá. Vůz disponuje kotoučovými brzdami na všech čtyřech kolech, což je pro tohle vozítko dostatečná bezpečnost.

Vertus

Automobil Groz Vertus je robustní sportovní vůz, který se vyznačuje vysokou účinností, výkonem a pohodlím. Jeho vysoce výkonný motor o objemu 2,3 litru je vybaven nejmodernější technologií, která umožňuje dosáhnout výkonu až 250 koní a točivého momentu až 430 Nm. Uvnitř je vůz vybaven špičkovými materiály a technologiemi. Všechny sedačky jsou vyrobeny z kvalitního kůže a nabízí maximální pohodlí. Automobil je vybaven nejmodernějším navigacím systémem s dotykovým displejem a dalšími funkcemi.