Iran Khodro

Iran Khodro je jedna z největších automobilových společností na Blízkém východě. Společnost byla založena v roce 1962 a její sídlo se nachází v Teheránu. Společnost se specializuje na výrobu osobních automobilů, minibusů, nákladních vozidel a autobusů. Je největším výrobcem automobilů v Iránu a vyváží své produkty po celém světě. V současné době spolupracuje s mnoha mezinárodními partnery, kteří jí pomáhají modernizovat její produkty. Společnost se zabývá také vývojem nových technologií a vzdělávacími programy pro zaměstnance.
Bardo

je moderní pick-up vyvinutý společností Iran Khodro. Má robustní design a je vyrobený z odolných materiálů. Je vybaven 2,2litrovým čtyřválcovým motorem s výkonem 99 koní. Poskytuje vynikající ovladatelnost díky přednímu nápravě s nízkým těžištěm a zadnímu zavěšení zavěšením typu double wishbone. Nabízí také komfortní a prostornou kabinu s mnoha moderními vybaveními.

Dena

je iránský malý městský automobil, který je vyráběn od roku 2017. Jeho design je moderní a atraktivní a vybaven je motorovou jednotkou 1.2 litru, která produkuje 81 koní. Dena má 5-místný interiér a je vybavena standardní výbavou, jako jsou klimatizace, ovládání radiátoru, vyhřívaná sedadla a rádio. K dispozici jsou i moderní bezpečnostní prvky, jako je ABS, EBD a brzdové asistenční systémy. Dena je také vybavena pokročilými technologiemi, jako je Bluetooth, navigace a systém palubního počítače.

Runna

je moderní automobil strední třídy, který byl vyvinut pro český trh. Jeho design je moderní a inovativní. Motor o velikosti 1,5 L je spolehlivý a spotřeba paliva je nízká. Vnitřní prostor nabízí dostatek místa pro 4 osoby a jeho výbava zahrnuje různé moderní technologie, jako je například Bluetooth připojení a klimatizace. S pomocí bezpečnostních prvků, jako je ABS a airbagy, je automobil velmi bezpečný.

Samand

je vyráběný v Iranu a je populární mezi místními spotřebiteli. Je vybaven silným motorem a jeho spolehlivost je zaručena díky kvalitnímu zpracování. Samand je vybaven moderními funkcemi a má elegantní design. Jeho prostorný interiér je pohodlný a jeho výkonnost je skvělá. Je to dobrá volba pro ty, kteří potřebují spolehlivý, cenově dostupný a dobře vybavený vůz.

Sarir

je nejprodávanější osobní auto v Iránu. Je to malý, ekonomický a spolehlivý sedan vyráběný od roku 1961. Sarir je vyráběn s benzinovými motory o výkonu od 33 do 58 kW (45 až 79 koní). Má výbavu s klimatizací, posilovačem řízení, CD přehrávačem a bezpečnostními prvky jako ABS a airbagy. Spotřeba paliva je 5,5 l/100 km. Sarir je dostupný ve 4 různých výbavách a má příznivou cenu, čímž je přístupný i pro méně finančně zajištěné rodiny.

Soren

je moderní rodinné auto s pohonem naftového motoru. Disponuje kvalitním interiérem, který má šest airbagů. Je vybaveno předním pohonem a třílitrovým dieselovým motorem o výkonu 107 kW. Má 6 rychlostních stupňů, klimatizaci, ABS a Bluetooth. Soren je nízkopodlažní, takže se snadno ovládá a má velmi dobrou spotřebu paliva.