Mega

Motors Mega Motors je jedním z největších výrobců automobilů na světě. Vyrábí širokou škálu vozidel, včetně osobních aut, SUV, pick-upů, dodávek a kamionů. Společnost se sídlem ve městě Detroit, Michigan, USA, je známá svou inovativní technologií a důrazem na bezpečnost. Nabízí špičkovou kvalitu, výkon a spolehlivost. Zaměstnává tisíce lidí po celém světě a nadále se vyvíjí, aby poskytovala svým zákazníkům nejlepší možnou zkušenost.
Club

1992 - 1999

je moderní a vysoce výkonný automobil. Je vybaven silným motorovým agregátem, který poskytuje vynikající výkon a úspornost. Interiér je bohatě vybaven luxusními funkcemi, jako jsou vyhřívaná sedadla, navigace a multimediální systém. Jeho sportovní design nabízí elegantní a atraktivní vzhled. Mega Club je vybaven maximálním bezpečnostním systémem a má bezkonkurenční jízdní vlastnosti. Je to ideální automobil pro všechny typy cestování.

Monte Carlo

1996 - 1999

je vysoce vykonny sedan, ktery je na trhu jiz od roku 2020. Je vybaven nejmodernější technologií, 4-litrovým motorem s výkonem až 250 bhp a špičkovou 8-stupňovou převodovkou. Nabízí vysokou úroveň bezpečnosti, jako jsou například boční airbagy a inteligentní brzdový systém. Interiér je zcela nový, s vysokokvalitní kůží, klimatizací a moderním audiosystémem. Výjimečné je i jeho design, který představuje kombinaci moderního a elegantního stylu.

Track

1992 - 2000

je moderní automobil s plnou paletou technologických vychytávek. Jsou vybaveny moderními motorovými jednotkami s výkonem až 250 koní, které jsou spojeny s 6 stupňovou převodovkou. Když jde o vzhled, tak Mega Track je stylový a sportovní, s proudovými světlomety, vysokými bočními límci a 19palcovými koly. Vnitřek je navržený pro pohodlí a je vybavený nejmodernějšími systémy jako je navigace a audio systém. Auto je vybaveno pohodlnou klimatizací, airbagy, bezkontaktním otevíráním dveří a nejmodernějšími systémy pro zvyšování bezpečnosti. To je Mega Track - moderní automobil s plnou výbavou.