Jiangnan

Automobilka Jiangnan je čínská společnost automobilového průmyslu, která byla založena v roce 1999. Má sídlo ve městě Chongqing a je součástí skupiny China South Industries Group Corporation. Společnost se specializuje na výrobu malých městských vozů, jako jsou mikroautobusy, kupé, kombi a lehká užitková vozidla. V roce 2005 se společnost stala členem čínského Automobilového svazu. Společnost vyrábí vozy s pohonem na benzin i naftu, které jsou vybaveny moderními technologiemi. Značka Jiangnan je známá moderními designy a vysokou úrovní bezpečnosti a kvality. Její vozy jsou oblíbené mezi domácími spotřebiteli.
Alto

je moderní mikroauto s 3-dverovou karoserií, kompaktními rozměry a moderními bezpečnostními prvky. Je poháněn 1,0l motor s výkonem 51kW, který je schopen dosáhnout rychlosti až 125 km/h. Interiér je praktický a pohodlný s komfortními sedadly, rádio, USB portem a dalšími vybavením. Alto je skvělou volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupný a ekonomický automobil.

Chuanqi

TT Jiangnan Chuanqi TT je moderní malý sedan s čtyřmi dveřmi. Je vybaven 1,5 litrovým motorem s výkonem 107 koní, který je schopný dosáhnout rychlosti 150 km/h. Interiér je vybaven příjemnými technologiemi. Je zde vyhřívaný volant, infotainment systém s 8 palcovým dotykovým displejem a moderní klimatizace. Exteriér je čistý a elegantní, s černou střechou a kovovými límci kol. Výbava zahrnuje všechny moderní bezpečnostní prvky, jako jsou airbagy, ABS a parkovací senzory.

City Spirit

je moderní městské auto s kompaktními rozměry a velkou spotřebou. Jeho čisté a elegantní design z něj činí nejen efektivní dopravní prostředek, ale i stylový doplněk městského života. Má 1,3 litrový motor, který má výkon 55 kW. Interiér je vybaven špičkovým multimediálním systémem a komfortními sedadly, které poskytují dostatek pohodlí. Má také moderní systém bezpečnostních technologií, které poskytují vyšší úroveň ochrany pro řidiče a spolujezdce.