ZX

K ZXK je světově proslulá automobilka, která se zaměřuje na výrobu kvalitních a spolehlivých vozidel. ZXK vyvíjí a vyrábí všechny druhy vozidel, od malých osobních vozů po robustní nákladní vozy. Všechny vozy jsou konstruovány s důrazem na bezpečnost, spolehlivost a špičkovou technologii. Společnost také nabízí širokou škálu služeb, včetně prodeje, servisu a financování. ZXK je známá pro svůj závazek k inovaci a přizpůsobení se potřebám spotřebitelů po celém světě.
Admiral

2007 - 2009

ZX Admiral je moderní vůz s pohonem na čtyři kola, který se vyznačuje svou aerodynamickou karoserií a moderní technologií. Má šestiválcový motor o výkonu 185 kW a je vybaven 6-stupňovou automatickou převodovkou s pádly pod volantem. Na předním nárazníku má integrované světlomety s LED diodami, které poskytují lepší viditelnost. Interiér je vybaven koženým čalouněním, klimatizací, navigací a Bluetooth audiosystémem. ZX Admiral je vybaven moderními bezpečnostními systémy jako jsou brzdový asistent, parkovací asistent a systém sledování mrtvých úhlů.

GrandTiger

je moderní, vysoce výkonný a velmi pohodlný SUV, který je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a potěšení z jízdy, přičemž poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti. Jeho výkonný motor umožňuje rychlé a stabilní jízdy a interiér je pohodlný a moderní s mnoha praktickými funkcemi, jako jsou bezklíčové ovládání, vysoká audio kvalita a vysoce účinné klimatizace.

Landmark

Auto ZX Landmark představuje moderní koncept vozu vybaveného vším, co potřebujete pro bezpečnou, pohodlnou a efektivní jízdu. Má velkou kabinu, která poskytuje dostatek prostoru pro všechny cestující. Jeho mohutný a výkonný motor zajišťuje skvělý výkon a spotřebu paliva se silnou akcelerací. Kola jsou robustní a odolná pro lepší ovládání v zatáčkách. Interiér je vybaven moderními technologiemi jako je inteligentní asistent, navigace a bezdrátové připojení. S bezpečnostními funkcemi, jako je parkovací asistent, autonomní brzdění a asistent pro udržení jízdního pruhu, je ZX Landmark ideální volbou pro každého řidiče.