ZIL

ZIL (Zavod Imeni Likhacheva) je jedna z nejznámějších automobilových značek v Rusku. Byla založena v roce 1916 a od té doby vyrobila nespočet autobusů, nákladních a osobních vozidel. Většina jejich produktů byla určena pro ruskou armádu a vládní úřady. Díky svým robustním a dobře navrženým vozidlům se stali oblíbenou značkou pro všechny, kteří potřebovali spolehlivý a bezpečný dopravní prostředek. ZIL dále pokračoval v vývoji nových technologií, jako je hybridní pohon a elektrické vozy. Nyní jsou jejich produkty dostupné po celém světě a stále představují jednu z největších a nejznámějších automobilových značek v Rusku.
110

Automobil ZIL 110 je nákladní auto ruské produkce. Měří 6,2 metru na délku a 2,3 metru na šířku. Jeho hmotnost je 4,4 tuny. Jeho třílitrový osmiválcový motor má výkon 126 kW a je poháněn předními koly. V autě je manuální pětistupňová převodovka, v jeho interiéru je místo pro řidiče a dva cestující. ZIL 110 je vybaven moderními bezpečnostními prvky, jako jsou airbagy, ABS a asistenční systémy, jako je asistent pro udržování jízdního pruhu.

114

1967 - 1978

ZIL 114 je oblíbený americký automobil, který byl vyráběn v letech 1965 až 2012. Je to velký, pohodlný a luxusní vůz s pohonem předních kol. Motor je šestiválcový s objemem 6,0 l a výkonem 145 kW. Jeho interiér je velmi prostorný a je vybaven moderními technologiemi, jako je klimatizace či navigace. Pohání ho šestistupňová automatická převodovka, která zajišťuje snadnou a hladkou jízdu. ZIL 114 je také vybavena bezpečnostními prvky, jako jsou airbagy, ABS a stabilizační systém. Je to výkonný a spolehlivý automobil, který je ideální pro každodenní použití.

117

1971 - 1978

Automobil ZIL 117 je luxusní ruský sedan s více než třicetiletou historií. Jeho pohon zajišťuje přeplňovaný osmiválcový motor o objemu 5,5 litru a výkonu 215 koní. Díky svým rozměrům (délka 5,1 metru, šířka 1,8 metru a výška 1,5 metru) a hmotnosti (2.850 kg) je to velmi stabilní a dostatečně robustní auto. Interiér je plně vybaven luxusními materiály, čalouněním a moderními technologiemi. Má také širokou škálu výbav, včetně klimatizace, navigace, audio systému a bezklíčového startu.

4104

1986 - 2002

je vůz sovětské automobilky Zavod Imeni Likhacheva. Byl vyráběn v letech 1967–1985. Je to středně velký osobní vůz s pohonem předních kol, karoserií sedan a motorem řady 4 s výkonem 75 kW. Vůz je vybaven 4-rychlostní manuální převodovkou, kotoučovými brzdami na všech čtyřech kolech a pružinovým podvozkem. Interiér je velmi prostorný a má moderní design. K dispozici jsou i další vybavení včetně klimatizace, rádia a zadního stěrače. Vůz splňuje moderní požadavky na bezpečnost a ekologii.