Xin Kai

Xin Kai je čínský automobilový výrobce se sídlem v Šen-čenu, který se zabývá výrobou a prodejem osobních automobilů, lehkých dodávek, SUV a jiných vozů. Společnost byla založena v roce 1999 a její produkty jsou dostupné v Číně, Japonsku, Jižní Koreji a dalších zemích. Společnost Xin Kai vyrábí a distribuuje také náhradní díly pro všechny své produkty a její technická podpora je nyní k dispozici prostřednictvím svých prodejen a poboček po celém světě. Výrobky společnosti Xin Kai jsou známé pro svou kvalitu, spolehlivost a vynikající zpracování.
PICKUP X3

Xin Kai Pickup X3 je moderní automobil kombinující komfort, bezpečnost a výkon. Je vybaven 2,2 litrovým turbodieselem, který poskytuje silný a trvalý výkon. Nabízí 6-rychlostní manuální převodovku se synchrořazením pro snadné řazení. Jeho mohutná ocelová konstrukce zajišťuje spolehlivost a bezpečnost. Vnitřní prostor je široký a prostorný, s moderním a elegantním designem. Jeho sedačky jsou pohodlné a nabízejí dostatek prostoru i pro velké cestující. Užijte si pohodlí i bezpečnou jízdu s Xin Kai Pickup X3.

SR-V X3

Xin Kai SR-V X3 je moderní a dynamický SUV s robustním designem a špičkovou technologií. Disponuje komfortními sedadly, velkým LED displejem, výkonným motorem a špičkovou bezpečnostní výbavou. Přední i zadní nárazníky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu při nehodě a kola jsou vybavena odpružením, které vám umožní cítit se pohodlně a bezpečně. Nový Xin Kai SR-V X3 je pohodlný, bezpečný a dokonale vyvážený automobil pro každodenní použití.

SUV X3

Xin Kai SUV X3 je kvalitní a výkonný automobil z Číny. Má robustní a robustní konstrukci s motorem o výkonu 1,5 litru. Je vybaven čtyřmi koly s pohonem všech kol a dostatečnou sílou na udržení stability při jízdě po nepříznivých terénech. Interiér je pohodlný, efektivní a moderní, vybavený špičkovou technologií. Obsahuje také výkonný audio systém a dotykovou obrazovku se systémem infotainmentu. Skvělá spotřeba paliva umožňuje dlouhé cesty bez nutnosti doplnění. Vysoce kvalitní komponenty a funkce zaručují spolehlivost a dlouhou životnost.