Westfield

Westfield je britská automobilka se sídlem v Anglii. Založena v roce 1983, společnost se specializuje na výrobu sportovních a supermini aut. Jejími nejoblíbenějšími modely jsou Westfield SEi a MEV Exocet. Oba modely jsou poháněny robustními motory značky Yamaha a jsou vybaveny špičkovou technologií a výkonnými zařízeními. Westfield se také zaměřuje na výrobu komponentů pro ostatní automobilky. Sídlí v malých továrnách po celé Británii a jeho produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.
Megabusa

Westfield Megabusa je legendární, vysoce výkonný automobil vyvinutý v Anglii od roku 1982. Tento dvoumístný roadster je poháněn čtyřválcovým motorem o objemu 1,8 litru a výkonu až 200 koní. Jeho největší atrakcí je jeho nízká hmotnost, která je pouze 541 kg. Jeho karoserie je vyrobena z kompozitního materiálu a poskytuje uživateli vynikající aerodynamiku. Jeho vnitřnosti jsou také vysoce moderní a zahrnují odpružení zpracované vysoce výkonnou převodovkou. Uvnitř naleznete i plně digitální palubní desku a moderní audio systém.

Seight

Westfield Seight je vynikající automobil založený na klasickém britském stylu. Poskytuje jedinečnou kombinaci moderního výkonu a stylového retro designu. Je to kompaktní, lehký a velmi rychlý vůz s výkonem až 120 koní. Je vybaven kompozitními koly a velkými brzdami, které zajišťují bezpečnou jízdu. Vnitřní prostor je pohodlný a prostorný, s mnoha úložnými prostory. Interiér je moderní a elegantní, vybavený kvalitními materiály. Jedná se o skvělý vůz pro závodníky i silniční řidiče.