Vortex

Motors Vortex Motors je světová automobilka, která produkuje inovativní a kvalitní vozidla. Od svého založení v roce 1992 se její produkty staly jedním z nejoblíbenějších v oblasti automobilového průmyslu. Společnost se zaměřuje na design a výkon, čímž nabízí zákazníkům auta, která poskytují pohodlí, bezpečí a spolehlivost. Vortex Motors vyvíjí moderní technologie, jako například autonomní řízení, elektrické pohony, senzory a další, které zvyšují výkon a zajišťují uživatelům bezpečnější a pohodlnější jízdu.
Corda

2010 - 2012

je moderní rodinný vůz, který uspokojí potřeby všech členů domácnosti. Jeho kombinace pohodlného interiéru, dobrého výkonu a ekonomických provozních nákladů z něj činí ideální volbu pro současnou generaci. Vortex Corda je robustní, vybavený novými technologiemi a moderními designovými prvky. Jeho odolné karoserie je vyrobená z hliníkové slitiny a má bezúdržbové brzdy a motory, které jsou vysoce úsporné. Vortex Corda poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti díky jeho čtyřem airbagům a stabilizačnímu systému, který zaručuje kontrolu nad vozidlem v každé situaci.

Estina

2008 - 2014

Vortex Estina je vysoce výkonný automobil s robustním designem. Je vybaven silným čtyřválcovým motorem o výkonu 125 kW a manuální převodovkou s šesti stupni. Jeho výbava zahrnuje adaptivní tempomat, klimatizaci s dvěma zónami, bezklíčový systém odemčení dveří, multifunkční volant a zesílená sedadla s vysokou úrovní pohodlí. Jeho karoserie má hladký aerodynamický design, který pomáhá snížit spotřebu paliva. Vortex Estina je ideální volbou pro ty, kteří hledají nejen kvalitu, ale i styl.

Tingo

2010 - 2012

Vortex Tingo je moderní sportovní automobil. Poskytuje výkonný motor o objemu 2 litrů, který produkuje více než 200 koní. Má 6 rychlostních stupňů a kombinuje je s pohonem 4x4. Je vybaven technologií start-stop, což umožňuje výrazně snížit spotřebu paliva. Vůz je vybaven moderním designem a má velkou kapotu s bočními výdechy. K dispozici jsou také 18palcová kola z lehkých slitin. Interiér zahrnuje luxusní polstrování sedadel, klimatizaci a digitální systém infotainment.