Venturi

Venturi je francouzská automobilka, která se zabývá vývojem a výrobou luxusních elektrických vozidel. Za svou existenci vyvinula a vyprodukovala řadu vozů, které kombinují technologii, design a výkon. Nejnovějším modelem je Venturi Fétish, který je vybaven nejmodernějšími technologiemi a poskytuje maximální výkon při minimální spotřebě energie. Venturi je také vysoce ceněná pro svou inovativní přístup k vývoji vozidel a její vozy jsou často vybírány pro konkurenční závody po celém světě.
210

1988 - 1995

Fétish je automobil s vysokým výkonem a sportovním designem. Má 2,8 litrový motor s výkonem až 320 koní, 6-stupňovou manuální převodovku a 19" disky kol. Je vybaven moderními technologiemi a vyššími bezpečnostními standardy, které zajišťují výjimečnou jízdní zkušenost. Jeho výjimečná dynamika ocení i nároční řidiči.

260 LM

1989 - 1995

byl sportovní automobil francouzské značky Venturi vyráběný v letech 1994 až 1995. Vůz se vyznačoval dvoumístným kupé se zadním motorem a pohonem zadních kol. Základní verze byla poháněna 3,0l V6 s výkonem 260 koní. Měl tuhou spodní část karoserie a výfukový systém s dvojitým koncovým dílem. Vůz se dodával s 5-stupňovou manuální převodovkou, která poskytovala vysokou úroveň ovládání. Venturi 260 LM byl navržen tak, aby byl schopen dosáhnout vysoké rychlosti a poskytovat vynikající ovladatelnost. Byl vybaven 18palcovými koly, kotoučovými brzdami na všech kolech a vzduchovým odpružením.

300

1994 - 2000

Atlantique je sportovní automobil vyrobený francouzskou automobilkou Venturi. Jeho motorem je 3,0 litrový šestiválec o výkonu 300 koní a je schopen dosáhnout maximální rychlosti až 260 km/h. Automobil je dodáván s 5-rychlostní manuální převodovkou a je vybaven komfortními prvky, jako jsou elektricky ovládané okna a další. Design je moderní a aerodynamický, ale zároveň elegantní a elegantní.

400

1994 - 1998

GT je francouzský vysoce výkonný sportovní vůz s pohonem zadních kol. Jeho dvoulitrový osmiválec o výkonu 400 koní a maximálním točivém momentu 362 Nm poskytuje dynamické zrychlení z 0-100 km/h za 4,5 sekundy. Vůz je vybaven pohodlnými sedadly, odpruženým podvozkem a robustním šasi. Kabina je pro šest cestujících a má klimatizaci, audio systém a přední a zadní parkovací senzory. Vůz má také bezklíčové dálkové ovládání, asistent pro rozjezd do kopce a systém asistenta jízdy v pruhu.