Trabant

Trabant je automobilka s dlouhou historií a významnou kulturní stopou. Je to německá značka, která vyrábí malá auta s pohonem na benzin a naftu. Vůz je vybaven dvoumístnou kabinou s velkým zavazadlovým prostorem. Trabanty jsou známé svou robustností a zárukou trvanlivosti. Díky svým nízkým provozním nákladům a nízké ceně jsou oblíbenými vozy pro rodiny a šetřící řidiče. Trabanty jsou také ceněné pro svůj vzhled a retro styl. Jsou stále oblíbenými vozy pro kolekcionáře a sběratele.
1.1

1990 - 1991

je malý, mírně zastaralý automobil s kovovou karoserií vyrobený v bývalém východním Německu. Jeho motor je dvouválec s objemem 600 ccm, který vyvinul maximální výkon 26 koní. Auto má manuální převodovku s pěti rychlostmi. Jeho brzdy jsou bubnové na všech kolech. Zrychlení z 0 na 100 km/h trvá asi 15 sekund. Interiér je jednoduchý a základní, má čtyři sedadla a manuální ovládání oken.

P 601

1963 - 1990

je malý automobil, který byl vyráběn v bývalém NDR od roku 1964 do roku 1991. Tento dvoumístný hatchback se vyznačoval konstrukcí s karoserií z lehkého dřevovláknitého plastu, kterou se nazývala Duroplast. Motor byl zážehový čtyřválec o objemu 600 ccm a výkonu 23 kW. Automobil byl výjimečný svou nízkou cenou, nízkou spotřebou a snadnou opravou.