Tianma

Tianma je čínská automobilka založená v roce 1958, která se specializuje na výrobu malých a středních osobních automobilů. V současné době vyrábí Tianma více než 15 modelů, včetně hatchbacků, sedanů, SUV a minibusů. Společnost se také specializuje na vývoj hybridních a elektrických vozidel. Tianma je také známá pro své inovace v oblasti bezpečnosti a pohodlí. Společnost vyvíjí bezpečnostní systémy, včetně systému pro automatické brzdění, parkovacích senzorů a systému pro sledování jízdního pruhu. Také se zaměřuje na zlepšení pohodlí řidičů a cestujících s vybavením, jako jsou automatické klimatizace, navigace a infotainment.
Century

2005 - 2008

Automobil Tianma Century je čínský sedan střední třídy. Má pohonnou jednotku o objemu 1,5 litru, která mu poskytuje výkon 130 koní. Má čtyřstupňovou automatickou převodovku s manuálním režimem. Vzadu má klasickou nápravu s torzními pružinami a protištěrbinovou příčnou stabilizací. Interiér je vybaven klimatizací, kůží a dalšími prvky vyšší třídy. Vybavení vozu zahrnuje i moderní infotainment systém s integrovaným navigátorem. Automobil je vybaven ABS, EBA a dalšími asistenčními systémy pro jízdu.

Chenglong

je moderní SUV, který nabízí vysokou úroveň pohodlí a bezpečnosti. Má velkou světlou kabinu, moderní konstrukci a robustní příď s výraznými světlomety. Je vybaven výkonným motorovým ústrojím, které zajišťuje dynamický výkon a bezproblémovou jízdu. Nabízí širokou škálu technologií, jako jsou palubní počítač, navigace a moderní audio systém. Dále má komfortní sedadla, klimatizaci a bezpečnostní systémy, jako je ESP, které zajišťují bezpečnou jízdu.

Dragon

se pyšni nadpriemernou vybavou a elegantnym vzhladom. Jeho vyvážená kombinácia silneho motora a modernych technologii je idealná pre každodenné používanie. Interiér je vybavený kvalitnymi koženymi sedadlami, navigačným systémom a palubným počítačom. Vnútri je priestor pre päť osôb. Vonkajšie prevedenie ponúka agresívny vzhľad s výraznými líniami a modernymi svetlami. Podvozok je robustne navrhnutý, čo zaručuje bezpečnost aj na náročnejších cestách.