Smart

Smart je německá automobilka, která se zabývá výrobou malých městských vozů od roku 1994. V současné době je Smart součástí koncernu Daimler AG a nabízí řadu moderních modelů, které splňují vysoké standardy bezpečnosti, ekologické funkce a pohodlí. Vozidla Smart jsou vybavena výkonnými elektromobily, které jsou vhodné pro krátké jízdy po městě, stejně jako přeplňovanými benzínovými motory o objemu 1,0 litru, které poskytují vyšší výkon. Modely Smart jsou také vybaveny moderními technologiemi, jako je například automatické parkování a infotainmentová platforma.
Forfour

2004 - 2006

je městské auto s moderním designem a výkonným motorem. Má prostornou kabinu a velké dveře pro snadné vstupy a výstupy. Je vybaveno pohodlným sedadlem řidiče a vysoce kvalitními materiály. Displej s moderními funkcemi je jasný a intuitivní, takže je snadno ovládatelný. Na palubě se nachází více úložných prostorů a dobré jízdní vlastnosti. Smart Forfour je skvělou volbou pro městské cestování, výlet i dovolenou.

Fortwo

2004 - 2015

je automobil, který se pyšní moderním designem, úspornou spotřebou a vysokou bezpečností. Jeho motor s výkonem 60 kW je ve spojení s 3-stupňovou převodovkou schopen dosahovat maximální rychlosti až 160 km/h. Jeho kompaktní rozměry a pohotové ovládání z něj dělají skvělý dopravní prostředek pro městskou dopravu. Interiér Fortwa je vybavený moderními technologiemi, které usnadňují řízení. Díky bočním airbagům a dalším bezpečnostním prvkům se jedná o jeden z nejbezpečnějších malých automobilů na trhu.

Roadster

2002 - 2005

je výjimečný automobil. Jeho kompaktní velikost, nízká hmotnost a výkonný motor ho činí ideálním pro městskou jízdu. Jeho kabina je pohodlná a vybavena moderními technologiemi. Smart Roadster má tři sedadla, která jsou uspořádána ve stylovém designu a krásnou karoserii. Jeho osobitý vzhled a schopnosti z něj dělají špičkového společníka pro každodenní cestování.