SMA

SMA je automobilka založená v roce 2005. Specializuje se na výrobu kompaktních a lehkých osobních vozů. SMA se snaží vytvářet moderní a ekologická auta, která jsou cenově dostupná a spolehlivá. Výrobky SMA jsou vybaveny technologiemi, které jsou konstruovány pro pohodlnou jízdu, úsporu paliva a bezpečnost. Automobilka se také snaží zlepšovat životní prostředí a integrovat nejnovější technologie do svých výrobků. SMA se vyznačuje výjimečnou kvalitou a inovativními řešeními, která pomáhají zákazníkům vytvářet pohodlí a spokojenost.
Maple Hysoul

je moderní čtyřmístný sedan s pohonem předních kol. Je vybaven velkým 1,5 litrovým motorem s výkonem 110 koní, který má efektivní ovládání spotřeby paliva. K dispozici je také inteligentní řídící jednotka, která umožňuje plnou kontrolu nad motorem, a to i při vysokých otáčkách. Interiér je prostorný a prostorný, nabízí komfortní sedadla a řadu moderních technologických vychytávek, jako je například integrovaný multimediální systém. Exteriér je zvýrazněn moderními designovými prvky a má dlouhou životnost.

Maple Marindo

je moderní rodinný automobil se šesti místy a praktickou velikostí. Je vybavený moderními technologiemi, včetně bezklíčového startování, dotykového ovládání a konektivity. Má silný čtyřválec s výkonem 110 kW a převodovku s 8 rychlostními stupni. K dispozici je také široká škála bezpečnostních prvků, včetně systému pro sledování mrtvého úhlu, nouzového brzdění a asistenta pro udržení jízdního pruhu. Automobil je také vybaven moderním designem, včetně chromovaných detailů a elegantních kol.