Samsung

Samsung je jednou z největších světových společností v oblasti technologií. Automobilový průmysl se stal jednou z jeho nejnovějších oblastí podnikání. Společnost Samsung se pokouší přinést svou technologii do automobilového průmyslu a vyvíjí vysoce výkonné a efektivní vozidla. Její vozidla se vyznačují moderními technologiemi a bezpečnostními prvky, které vyžadují stále náročnější požadavky na automobilový průmysl. Samsung vyvinul svou vlastní platformu pro automobily, která se skládá z vysoce výkonných elektronických systémů a motorů. Tyto systémy poskytují uživatelům nejmodernější technologie a dostupná jsou v jejich vlastním vozidle.
SM3

2002 - 2006

je moderní a úsporný sedan se sportovními prvky. Je vybaven čtyřválcovým motorem o výkonu 93 kW (125 koní) s turbo násobitel a 6-stupňovou automatickou převodovkou. Jeho interiér nabízí komfortní sedadla s látkovým potahem, vyhřívanými předními sedadly, klimatizací, elektrickými ovládacími prvky a velkou 10,25" dotykovou obrazovkou s navigací. Ve výbavě je i bezklíčové odemykání dveří, parkovací asistent a další moderní technologie.

SM5

1998 - 2010

je velmi oblibené sedan s dlouhou tradici. S moderním designem a velkým kufrem je ideální pro rodinu. Vybaven je komfortními sedadly a kvalitním audiosystémem. Jeho motor 2,2l o výkonu 150 kW je velmi úsporný a výkonný. Užijete si s ním pohodlnou jízdu s pořádným výkonem. Vůz disponuje i bezpečnostními prvky, které vás a vaše blízké chrání.

SM7

2004 - 2011

Auto Samsung SM7 se vyznačuje vysokou účinností a moderním designem. Je vybaveno 2.2 litrovým turbodieselem o výkonu 177 koní a převodovkou s 9 stupni. Disponuje také špičkovou bezpečností, kterou poskytují 6 airbagů, ABS a ESP. Ve výbavě najdete také různé asistenční systémy, jako například automatickou klimatizaci, infotainment systém, navigaci a asistenta pro udržení jízdního pruhu.