Puma

Automotive je obchodní společnost, která se zabývá designem, výrobou a prodejem luxusních automobilů. Její produkty se zaměřují na styl, výkon a zážitek z jízdy. Společnost Puma Automotive je známá svou podporou nejnovějších technologií, jako je například hybridní pohon, a inovativními designovými prvky. Puma Automotive se také vyznačuje důrazem na kvalitu, což se projevuje ve všech částech jejich vozů. Společnost má silnou základnu zákazníků, kteří jsou zaměřeni na kvalitu, a nabízí širokou škálu vozů pro každou příležitost.
AM4

je malý, moderní městský automobil. Jeho motor má objem 1.5 litru a výkon 99 koní. Pohání ho 5-rychlostní manuální převodovka. Interiér je moderní a komfortní, s velkým dotykovým displejem a pokročilou infotainmentovou jednotkou. Má výbornou akustiku a dobrou spotřebu pohonných hmot. Jeho podvozek je tužší a díky elektronické stabilizaci je jeho ovládání snadné a příjemné. Je to ideální auto pro městskou jízdu.

AMV

je moderní tříkolový automobil se dvěma dveřmi, který se vyrábí v Brazílii. Má kompaktní rozměry, vysoce účinnou motorizaci a výkonnou brzdovou soustavu. Puma AMV se vybavuje moderními technologiemi, jako je palubní počítač, který umožňuje řidiči monitorovat palubní systémy, navigace a více. Je vybavena špičkovými bezpečnostními funkcemi, jako je systém ABS s EBD a airbagy pro řidiče i spolujezdce. K dispozici je také inovativní systém start / stop pro úsporu paliva.