Premier

Automotive Group Premier Automotive Group je globální automobilová společnost se sídlem v USA. Je to jedna z největších a nejdynamičtějších automobilových skupin na světě s více než 65.000 zaměstnanci a více než 8 miliardami dolarů ročního obratu. Skupina vyrábí a prodává osobní automobily, SUV, užitková vozidla, komerční vozidla, nákladní automobily a motocykly. Mezi její značky patří Aston Martin, Jaguar, Land Rover, Volvo, Ford a Lincoln. Premier Automotive Group se neustále snaží poskytovat svým zákazníkům nejlepší možnou službu a zařízení na trhu.
118NE

1985 - 2001

je moderní, pohodlný a prvotřídní sedan s kvalitními jízdními vlastnostmi. Tento auto je ideální pro každého, kdo hledá kombinaci výkonu, vybavení a bezpečnosti. Motor s výkonem 100 kW, moderní design a dlouhá životnost vám zajistí příjemnou jízdu. Vybavení zahrnuje 6 airbagů, automatickou klimatizaci, palubní počítač a vysokou úroveň bezpečnosti. Automobil je oblíbený pro jeho pohodlí a komfort.

Padmini

1964 - 2000

je osobní automobil, který se vyráběl v Indii od roku 1974 do roku 2000. Byl vyroben na základě licence Fiat 1100 Delight. Měl jednoválcový motor s výkonem 25 až 28 kW a byl vybaven čtyřmi sedadly. Převodovka byla čtyřstupňová, kterou se dalo řadit pohybem páky přímo v interiéru. Vzhled auta byl typický pro modely Fiatu a bylo dodáváno ve čtyřech barvách: bílé, červené, modré a šedé.