Pagani

Pagani Automobili je italská luxusní automobilka, která vyrábí malý počet karoserií za měsíc. V roce 1992 založil Horacio Pagani, který měl zkušenosti v průmyslu automobilů. Automobily Pagani se vyznačují nejmodernější technologií, vysokou kvalitou materiálů a designem, který je vysoce ceněn. Výroba Pagani se skládá z ručně vyráběných dílů, které jsou navrženy tak, aby dosáhly nejvyšší možné úrovně kvality. Konstrukce nápravy a pohonné ústrojí je navrženo tak, aby vyhovovalo extrémním dynamickým vlastnostem a komfortu. Všechny automobily Pagani se vyrábí v malém množství a díky prémiovým materiálům a ručnímu zpracování cena za výrobek je vysoce nadstandardní.
Huayra

Pagani Huayra je luxusní, italský supersportovní automobil, vyvinutý a vyráběný automobilkou Pagani. Tento nadčasový vůz se vyznačuje vysoce výkonným motorem, aerodynamickým designem, kompozitními materiály, nejmodernější technologií a rafinovanou, moderní kabinou. Jeho motor, Mercedes-AMG V12 Twin Turbo s 6.0 litry, poskytuje neuvěřitelných 730 koní. Huayra je také vybavena špičkovou technologií, jako je systém odpružení a jízdních vlastností, který automaticky přizpůsobuje podmínky na silnici.

Zonda C12

2000 - 2000

Pagani Zonda C12 je vůz italské značky Pagani. Je to vůz s pohonem zadních kol a 7-stupňovou automatickou převodovkou. Pod kapotou se skrývá 6,0litrový V12 motor od společnosti Mercedes-Benz. Motor má výkon 394 kW (527 koní) a točivý moment 780 Nm. Díky tomu dosahuje vůz maximální rychlosti 349 km/h. Interiér je vyroben z kvalitních materiálů a jeho výbava je bohatá. Je to vůz pro milovníky luxusu a výkonu.