Morgan

Morgan je britská automobilka s více než 100letou historií. Specializuje se na výrobu legendárních aut s výjimečnou estetickou krásou a precizním zpracováním. Její modely jsou postaveny na základě klasického designu a vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Morgan vyrábí auta s motory o objemu až 4,8 litru a točivým momentem až 590 Nm. Její nejnovější modely disponují elektrickým pohonem a jsou schopny dosáhnout rychlostí až 210 km/h. Všechna auta jsou vyráběna ručně ve Velké Británii a jsou mezi sběrateli oblíbená.
4/4

1993 - 2010

je jedním z nejstarších britských sportovních automobilů. Tento kultovní kabriolet se vyrábí v malém množství od roku 1936. Jeho základem je lehká ocelová konstrukce, která je opatřena pohodlným interiérem s koženým čalouněním a dřevěnými obloženími. Pod kapotou se skrývá lehký čtyřválec o objemu 1,6 l, který vyvíjí výkon 80 kW. Morgan 4/4 je typickým představitelem svého stylu, kombinujícím moderní techniku a tradiční klasiku.

Aero 8

2001 - 2008

Morgan Aero 8 je luxusní automobil, který se vyrábí od roku 2000. Staví na tradičních konstrukčních principech, ale přidává moderní technologie. Karoserie je vyrobena z hliníku, což znamená, že se jedná o lehké auto s velmi dobrým poměrem hmotnosti a výkonu. Motor je umístěn uprostřed s předním pohonem. Jeho výkon 4,8 litru V8 je 315 koní. Jeho výjimečný design se skládá z konvexní kapoty a zaoblených linií, které z něj dělají jedinečný vzhled.

Plus 4

1988 - 1992

Morgan Plus 4 je klasický britský sporťák značky Morgan, který se vyrábí v malých sériích od roku 1936. Vybavený výkonným čtyřválcovým motorem o objemu 2l, má převodovku s manuálním řazením a konstrukci postavenou na kovovém rámu. Jeho vzhled je charakteristický pro tento typ vozu - kapoty s hranatými liniemi, klasickou karoserii a plátěnou střechou. Jeho moderní verze nabízí výkon až 130 koní, což v kombinaci s jeho lehkou konstrukcí z něj dělá zábavný a rychlý sporťák.

Plus 8

1984 - 2000

Morgan Plus 8 je vysoce výkonné auto s nezaměnitelným designem. Je vybaveno 3,5litrovým osmiválcem BMW, který produkuje výkon 270 koní. Auto má manuální šestistupňovou převodovku a může dosáhnout rychlosti až 240 km/h. Jeho zrychlení z 0 na 100 km/h trvá pouhých 5,6 sekundy. Vzhledem k tomu, že je postaveno na karbonovém podvozku, má velmi dobré jízdní vlastnosti. Je kompletně ručně vyráběné, což z něj dělá jedinečný vůz.