Maybach

Maybach je vysoce luxusní automobilka, která je součástí skupiny Daimler AG. Začala v roce 1909 v německém městě Stuttgart a byla založena významným vynálezcem Wilhelmem Maybachem. Specializuje se na výrobu luxusních a vysoce výkonných vozidel, která jsou oblíbená mezi bohatými klienty. Jsou vybaveny špičkovou technologií a designem, který je originální, sofistikovaný a moderní. Některé z jejich vozidel jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jako je autonomní řízení a zábavní systémy. Maybach je synonymem jedinečnosti a luxusu.
57

2002 - 2012

je luxusní sedan vyrobený od roku 2002 do 2012. Vybaven je 6.0 V12 biturbo motor o výkonu 405 koní a výbornými jízdními vlastnostmi. Interiér je vybaven bohatými doplňky, jako masážní sedadla, klimatizace, audio systém s 7 reproduktory a navigací. Je vybaven také aktivním tempomatem a parkovacími senzory.

62

2002 - 2012

Maybach 62 je luxusní automobil z dílny stejnojmenného výrobce. Je vybaven 6,0l V12 bi-turbo motor o výkonu 543 koní s nejvyšší rychlostí 250 km/hod. Interiér je vybaven kůží, dřevem, karbonem a alcantarou. Obsahuje i 23" LCD monitor se systémem DVD a CD přehrávačem, klimatizací, nejnovějším bezpečnostním systémem a elektrickým otevírám dveří.

Zeppelin

Když mluvíme o luxusním automobilu, Maybach Zeppelin je vždy zmíněn. Tento luxusní sedan nabízí vysokou úroveň komfortu a luxusu. Jeho největšími trumfy jsou velkorysý interiér s nejmodernějšími technologickými prvky a silný motor s vysokým výkonem. Kromě toho je krásně vybavený kůží, dřevěnou výplní a dalšími prvky, které dodávají vozu styl a klasický vzhled. Vůz je také velmi bezpečný a spolehlivý, takže si můžete být jistí, že se vaše cesta bude líbit. Maybach Zeppelin je určitě jednou z nejlepších volit pro ty, kteří hledají luxusní automobil.