Isdera

Isdera je německá automobilka, která se specializuje na výrobu vysokovýkonných a luxusních vozů. Začala v roce 1969 a její první produkty, jako je Isdera Imperator 108i, byly oceňovány pro jejich neobvyklý design a vysokou rychlost. Od té doby se Isdera vyvinula a vyvinula několik dalších modelů, včetně konceptových vozů, jako je Isdera Commendatore 112i. Všechny její vozy jsou vyrobeny ručně. Isdera se soustředí na vysoce kvalitní materiály a dokonalou úpravu a její vozy jsou mezi sběrateli oblíbené.
Imperator

1984 - 1986

108i je luxusni automobil. Vyvinut byl v Německu a produkován od roku 1983 do 1993. Je poháňán 5.0 litrovým V8 motorem o výkonu 350 koňských sil. Je poháněn zadními koly a vybaven kompletním pohonem všech kol. Má delší a tmavší karoserii než ostatní vozy. Interiér je krásný a moderní, jeho luxusní vybavení zahrnuje kožené sedačky, klimatizaci a elektricky ovládaná okna. Je to opravdový klenot pro milovníky klasických automobilů.

Spyder

1991 - 1993

033i je vzácný a exkluzívní automobil, který vyrobila německá společnost Isdera. Vůz má vysoký výkon, díky svému 5.0L V8 motoru s výkonem 294 koní. Je vybavený výkonným převodovým systémem a má třída 5-rychlostní automatickou převodovku. Vůz má aerodynamický design s vysokými nárazníky a velkými koly, které poskytují výjimečnou trakci. Interiér je luxusní a obsahuje velkou palubní desku s nejmodernějšími technologiemi. Vůz je skvělou volbou pro milovníky luxusních automobilů.