Innocenti

Innocenti byla italská automobilka založená v roce 1920. Začínala vyráběním motocyklů, ale později se rozšířila i do výroby osobních automobilů a nákladních vozů. Nejznámějšími modely byly Lambretta a Mini. Innocenti začala vyrábět vozy pod licencí od britské společnosti BMC v polovině 50. let. V roce 1975 byla Innocenti kompletně koupena společností British Leyland. Innocenti byla uzavřena v roce 1996.
Elba

1993 - 1997

Innocenti Elba je malý osobní automobil, který byl vyvinut v roce 1975 italskou automobilkou Innocenti. Elba měla klasické retro vzhled a byla vybavena malým čtyřválcovým motorem o objemu 750 ccm. Auto mělo rozvor náprav 2450 mm a bylo vybaveno manuální čtyřstupňovou převodovkou. Elba byla dodávána s jedním nebo dvěma dveřmi a měla kapacitu čtyř cestujících. Byla vybavena také kotoučovými brzdami na všech kolech.

Mille

1994 - 1997

cento Innocenti Millecento je zářivý model italské automobilky z roku 1968. Má citlivou kombinaci moderního a retro stylu. Disponuje motorizací se vznětovým motorem o objemu 1,1 litru a výkonem 51 koní. Charakteristickými rysy jsou odvážný a unikátní design s velkými předními světlomety a zádí s kulatými tlumiči. Interiér je vybaven moderními funkcemi a řadou komfortních prvků. Millecento je skvělý příklad kombinace starého a nového designu.

Small

Innocenti Small je malý automobil, který v roce 1956 vyrobila italská automobilka Innocenti. Vyráběl se ve verzích s motory jak na benzín, tak na plyn. Jeho karoserie je vyrobena z lehkého oceli, má klasický tvar s kapotou a dvěma dveřmi. Má krátkou rozvor a kompaktní rozměry. Jeho motor je umístěn vpředu a pohání přední kola.