Hummer

Hummer je americká automobilka založená v roce 1992. Specializuje se na produkci terénních vozidel, která jsou vysoce odolná a schopná zdolat těžké tereny. Modely Hummeru jsou vybaveny silnými motory, výkonným podvozkem a robustním designem. Společnost se stala symbolem vojenského stylu a statusu. Hummer v současné době produkuje vozidla vybavená nejmodernějšími technologiemi a přesto zachovává svůj charakteristický vzhled.
H1

1992 - 2006

Hummer H1 je off-roadový vůz, který byl představen v roce 1992. Je to velký, robustní vůz, který má odolnou konstrukci a je schopen jízdy v extrémním terénu. Je poháněn předním nápravním šestiválcem o výkonu 150 koní. K dispozici je i šestistupňová manuální převodovka. Hummer H1 je vybaven velkými koly a pneumatikami, konstrukcí připomínající tank a krytou kabinou. Může ujet i do 600 km bez nádrže na palivo.

H2

2002 - 2009

Hummer H2 je obří těžkotonážní automobil, který byl vyvinut pro armádu Spojených států amerických. Má neuvěřitelný vzhled a je to vážně velký vůz. Jeho kapacita je 7 osob a má velmi robustní konstrukci s odolnou karoserií. Má také robustní výkon a vynikající terénní schopnosti. Má výkonný motor, který je schopen vyvinout až 393 koní. Na silnici pohání Hummer H2 kombinace 8-stupňové automatické převodovky a pohonu všech kol.

H3

2007 - 2010

Hummer H3 je třída mid-size SUV, která byla vyvinuta jako kolaborace mezi společností General Motors a AM General. Má robustní vzhled, který kombinuje terénní schopnosti s velkou pohodlností, díky čemuž se stává atraktivní volbou pro aktivní řidiče. Hummer H3 je poháněn 3,7 litrovým Vortec 5-cylínovým motorem, který poskytuje výkon 239 koní a má šestistupňovou automatickou převodovku. K dispozici je také 4x4 s přepínatelnou převodovkou, která poskytuje výkon a přilnavost, kterou potřebujete na cestách. Hummer H3 je vybaven moderními technologiemi, jako je Bluetooth, palubní počítač a audio systém s konektivitou MP3.