HuangHai

HuangHai je čínská automobilka, která se zaměřuje na výrobu osobních vozů a lehkých nákladních vozů. Je založena v roce 2005 a sídlí v provincii Guangdong. Firma se specializuje na výrobu ekologických vozů, včetně hybridů a elektrických vozů. HuangHai také vyvíjí nové technologie pro svá vozidla, jako je například systém jednoduchého parkování. HuangHai je také známá svým inovativním designem a kvalitními materiály. V současné době firma nabízí řadu modelů, které se prodávají po celém světě.
Antelope

je moderní auto, vybavené nejnovější technologií. Jeho design je robustní a sportovní s aerodynamickým tělem. Je vybaven 3 litrovým motorem, který generuje vysoký výkon. Poskytuje také vynikající spotřebu paliva a úspornou jízdu. Interiér je luxusní a moderní, kombinuje kožené sedadla, vysoko kvalitní materiály a špičkovou moderní audiovizuální technologii. Na palubě jsou také špičkové bezpečnostní prvky, které poskytují bezpečnou a pohodlnou jízdu.

Landscape

je moderní a komfortní sedan s atraktivním designem. S pohonem na benzín se 4-válcovým motorem o výkonu 120 koní, má 8-stupňovou automatickou převodovku. K výbavě patří klimatizace, Bluetooth připojení, systém audio s osmi reproduktory a několik dalších moderních technologií. Je vybaven stabilizačním systémem s osmi airbagy pro bezpečnost. Automobil je vybaven také kamerou pro parkování a různými senzory pro lepší pohodlí a bezpečnost.

Plutus

je moderní víceúčelové auto. Nabízí pohodlí, výkon a bezpečnost. Má výkonný motor s výkonem až 185 koní, který umožňuje jízdu s vysokou rychlostí a schopností zrychlení. Interiér je moderní a prostorný s dobře navrženým uspořádáním sedadel. Vybavení zahrnuje kompletní audio-video systém, navigaci a parkovací senzory. Bezpečnostní prvky jsou včetně airbagů vpředu a vzadu, automatického nouzového brzdění, systému sledování slepého úhlu a dalších. HuangHai Plutus je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a bezpečnou jízdu.

Santa Fe

je moderní SUV urcený pro rodinu. Prostorově velký a bezpecny vůz má výkonný motor s výbavou, která zahrnuje klimatizaci, Bluetooth, palubní počítač, moderní audio systém a další. S robustním designem a pohodlnými sedadly nabízí dostatek místa pro pět osob. Řidiči se mohou těšit na dobrou ovladatelnost a spotřebu paliva. Vůz je také vybaven systémy pro zlepšení bezpečnosti.