Haval

Haval je automobilka se sídlem v Číně, která vyrábí řadu SUV a crossoverů. Firma je často nazývána největším výrobcem SUV na světě. Haval proslavil svou řadu H6, nejvíce prodávaným SUV v Číně. Společnost také vyvíjí některé z nejvyspělejších automobilů na trhu, včetně Haval F7, který je vybaven 5.0L V8 motor a špičkovým vybavením. Kromě toho Haval nabízí i řadu moderních automobilů s výkonnými motory a bezpečnostními vybaveními. Haval se snaží stát se globální značkou a zavádí své produkty do více než 80 zemí.
F7

Haval F7 je moderní SUV s agresivním designem. Vybavený výkonným motorizovaným 2.0T s výkonem 145 kW a točivým momentem 315 Nm. K dispozici je 6-stupňová manuální převodovka, která poskytuje pohodlnou jízdu. Interiér je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a nabízí velký prostor pro 6 až 7 cestujících. Komponenty jako je adaptivní tempomat, parkovací asistent, asistent pro omezení rychlosti a další jsou standardní vybavením.

H2

Haval H2 je malý SUV, který se vyrábí od roku 2015. Jeho motorizace nabízí atmosférický motor 1,5 litru se 109 koňmi a turbomotor s výkonem 145 koňských sil. Má šestistupňovou manuální převodovku nebo šestistupňovou automatickou. Interiér je moderní, plně digitální a nabízí řadu výbav. Prosklená střecha, automatické světlomety, klimatizace, tempomat a systém bezklíčového ovládání jsou jen některé z vybavení. Haval H2 je moderní a účelný malý SUV se špičkovou výbavou.

H6

Automobil Haval H6 je moderní SUV střední třídy. Vyniká svou atraktivní a dynamickou karoserií, která je doplněna moderními technologiemi. Nabízí komfortní a bezpečnou jízdu díky výkonnému motoru, pohodlným sedadlům a špičkovému vybavení včetně adaptivního tempomatu, parkovacích senzorů a nejmodernějšímu infotainmentu. Haval H6 skvěle zapadá do městského prostředí a zároveň je vhodný i pro vyjížďky do přírody.

H8

Haval H8 je luxusní SUV s moderními technologiemi a výkonným motorem. Má 7-místnou kabinu s komfortními sedadly, klimatizací a vestavěným infotainmentem. K dispozici je také pohon všech kol a šestistupňová automatická převodovka. Díky svému masivnímu a robustnímu designu s vysokou mírou bezpečnosti a výkonem vážícím přes 2 tuny je Haval H8 ideální volbou pro cestování po městě i mimo něj.

H9

Haval H9 je luxusní SUV se 7 místy, které spojuje pohodlí a výkon. Má výkonný 2,0litrový motor s 8-mi stupňovou automatickou převodovkou, která zajišťuje tichý a pohodlný zážitek z jízdy. Vybavení vozu obsahuje vysoce výkonné brzdy, komfortní sedadla, moderní infotainment a bezpečnostní systémy. Interiér je elegantní a moderní s kvalitními materiály. Exteriér je robustní a pozoruhodný. Haval H9 poskytuje řidiči úžasný zážitek z jízdy.