Geo

Geo je americká automobilka založená v roce 1989 v Detroitu. Od svého založení se zaměřuje na výrobu ekonomických, cenově dostupných vozů. Společnost vyvíjí a vyrábí malé a střední SUV, kupé, hatchbacky, sedanové a minivany. Geo je známá pro svůj silný zákaznický servis a dlouhou životnost vozů. Společnost má také rozsáhlou síť autorizovaných servisů a poskytuje svým zákazníkům širokou škálu náhradních dílů. Firma je dnes součástí skupiny Chevrolet a její vozy jsou prodávány pod značkami Chevrolet a Buick.
Metro

1989 - 1997

je malý městský automobil vyráběný v letech 1989-2001. Má kompaktní rozměry a velmi nízkou spotřebu. Jeho motor je tříválcový a má objem 0,9 l. Výkon motoru je 53 koní a točivý moment 74 Nm. Převodovka má 4 stupně a vybavení je základní. Některé modely mají i výsuvnou střechu. Celková hmotnost automobilu je 700 kg.

Prizm

1997 - 2002

Geo Prizm je malé rodinné auto s motivátorem benzínu, které bylo vyráběno společností Chevrolet a Geo. Měřilo 4,42 m na délku a bylo vybaveno čtyřmi dveřmi a výkonným čtyřválcovým motorem. Mezi další vybavení patří manuální převodovka, kotoučové brzdy, klimatizace, elektrická okna a zrcátka, palubní počítač, ABS a různé další prvky. Interiér je pohodlný, kvalitní a moderní. Vzhled auta je elegantní a zářivý, přičemž poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti a spotřebu paliva. Geo Prizm je spolehlivé a pohodlné auto se zárukou spolehlivosti.

Spectrum

1990 - 1993

Geo Spectrum je malý osobní automobil, vyvinutý jako spolupráce General Motors a Suzuki Motor Corporation. Byl vyráběn od roku 1989 do 1997 a byl nabízen v karoseriích hatchback, sedan a kombi. Výbava zahrnovala velké okna, zadní okenní stěrky a otevírací okna. Motor byl čtyřválec 1,0 litru a nabízel přesnou řízení a exkluzivní převodovku 5-rychlostní. Auto bylo vybaveno vzduchovými polstry a antikorozní ochranou. Jeho design byl moderní a krásný.

Storm

1990 - 1993

Geo Storm je kompaktní sportovní automobil, který se vyráběl mezi lety 1990 a 1993. Vyráběl se ve dvou verzích – kupé a kombi. Jeho motor o objemu 1,6 litru poskytuje výkon 75 kW a je poháněn pětirychlostní manuální převodovkou. Auto má klasickou konstrukci se čtyřmi koly a řízením zadních kol. Interiér je uzpůsoben pro dvě osoby a je vybaven dvouzónovou klimatizací, rádiem, posilovačem řízení a vyhřívanými sedadly. Výbava auta je doplněna o centrální zamykání, elektrické ovládání oken a vnější zpětná zrcátka.

Tracker

1989 - 1998

Geo Tracker byl malý SUV vyráběný společností General Motors v letech 1989 až 1997. Vážil jen 1,3 tuny a měřil 4,2 metru. Byl poháněn 1,6 litrovým čtyřválcem, který dával výkon 80 koní. Měl třídvéřovou karoserii a standardně poháňenou zadní nápravu. Bylo na něm mnoho odolných prvků, včetně robustního nárazníku, sklopitelného střešního panelu a odolných plastových krytů. Interiér byl prostorný, s místem pro čtyři dospělé. Byl to ideální vůz pro terénní dobrodružství.