Genesis

Genesis je automobilka vyvíjející luxusní vozy, která patří pod křídla korejského výrobce Hyundai. Začala v roce 2015 a stále produkuje vozy s nejmodernějšími technologiemi a nejvyššími bezpečnostními standardy. Jejich vozy jsou ceněny pro svou vysoce kvalitní konstrukci, luxusní interiéry a výkonné motory. Genesis se snaží získat zákazníky nejen kvalitními vozy, ale i unikátními službami. Nabízí kompletní servisní balíčky, které zahrnují bezplatnou záruku na 5 let a 24hodinovou asistenční službu.
G70

Genesis G70 je luxusní sportovní sedan stvořený pro jízdu. Má výkonný motor s výkonem 272 koní, který nabízí úžasnou dynamiku. Interiér je vybaven vysokou úrovní komfortu a jehož design je založen na moderním pojetí. Může také nabídnout špičkovou technologii, včetně bezklíčového systému, automatické klimatizace, infotainmentu s dotykovou obrazovkou a mnoha dalších. Genesis G70 je dokonalá kombinace luxusu, výkonu a moderních technologií.

G80

Genesis G80 je luxusní sedan, který se postará o to, abyste si užívali každou jízdu. S 3,8 litrovým šestiválcem a 8stupňovou automatickou převodovkou nabízí výkon 311 koní a točivý moment 383 Nm. Interiér je elegantní a moderní, s vysoce kvalitními materiály a dostatečným prostorem pro cestování. Výbava zahrnuje bezklíčové startování, 8" dotykový displej, navigaci, Bluetooth a Wi-Fi. K dispozici je také široká škála bezpečnostních prvků, včetně adaptivního tempomatu, parkovacích senzorů a systému Blind Spot Detection.

G90

Genesis G90 je vysoce kvalitní luxusní sedan, který nabízí směs moderního designu, výkonu a technologie. Předností jeho robustního exteriéru jsou štíhlé světlomety a velké kola s velkými obručemi. Interiér je zářivý a sofistikovaný s řadou technologických vychytávek, včetně infotainmentu, bezdrátového nabíjení a 12.3 palcového obrazovky s dotykovou obrazovkou. Výkon pohonu je dodáván 5.0 litrovým V8 s 420 koňmi a 383 lb-ft točivého momentu. G90 také nabízí širokou škálu bezpečnostních prvků, včetně parkovacích asistentů, adaptivního tempomatu a systému sledování slepých míst.