Foton

Motor Foton Motor je čínská automobilka, která byla založena v roce 1996. Je to čtvrtá největší automobilka v Číně a vyvíjí, vyrábí a distribuuje různé komerční a průmyslové vozidla, včetně užitkových automobilů, autobusů, nákladních automobilů, osobních automobilů a třídveřových automobilů. Společnost také vyvinula a prodala více než 300 automobilů včetně SUV, MPV, nákladních automobilů, autobusů a nákladních vozidel. Foton Motor je společným podnikem s více než 70 divizemi a pobočkami, které pokrývají celý Čínský trh. Společnost má rozsáhlou síť zastoupení v 80 zemích po celém světě.
Gratour

IM6 Foton Gratour IM6 je kompaktní užitkové auto s moderním designem. Poskytuje vynikající výkon, díky robustnímu motoru s výkonem 103 kW. Má velkou kabinu pro pohodlnou jízdu až 7 osob se dvěma řadami sedadel. Je vybaven komfortními prvky, jako je klimatizace, protiprokluzový systém, bezklíčový systém a navigace. Je vybaven převodovkou s manuální šestistupňovou převodovkou, která poskytuje plynulý pohon a lepší spotřebu paliva. Foton Gratour IM6 je také vybaven bezpečnostními prvky, jako jsou ABS a EBD. Je velmi spolehlivé vozidlo, které může být použito pro mnoho účelů.

Midi

je moderní městské auto s unikátním designem. Disponuje 5 místným interiérem, mohutným motorem 1.5 TDCi o výkonu 62 kW a moderními technologiemi. Má boční i dělenou zadní sedačku, klimatizaci, elektrické ovládání oken a zrcátek, tempomat a rádio s CD/MP3/USB přehrávačem. Díky svému hospodárnému provozu je Foton Midi ideální volbou pro každodenní život.

Sauvana

je moderní čtyřdveřový SUV s maximálním komfortem a bezpečností. Ovládání je snadné. Poskytuje výkonný motor a přehlednou palubní desku, která zahrnuje řadu nejmodernějších technologií. Sedadla jsou pohodlná a prostorná, což je ideální volbou pro rodinnou jízdu. K dispozici jsou také špičkové bezpečnostní funkce včetně brzdového asistenta, parkovacího asistenta a airbagů. Součástí je také mnoho vylepšení, jako je dálkové ovládání, navigace a audio systém. Je to nejlepší auto pro všechny, kteří hledají dokonalou jízdu bez kompromisů.

Tunland

je moderní pickup s robustním vzhledem. Má klasickou konstrukci s krátkou kapotou a dlouhou zádí. Vybaven je 2,8litrovým turbodieselem o výkonu 115kW a točivém momentu 360 Nm. Uvnitř se nachází kvalitní materiály a moderní technologie. Na palubě je k dispozici řada bezpečnostních prvků, např. airbagy, ABS brzdy a asistent parkování. Výsledkem je schopný a bezpečný vůz, který vám poskytne pohodlnou a bezpečnou jízdu.