Excalibur

Excalibur je americká automobilka založená v roce 1963. Jsou známí svými luxusními replikami klasických amerických aut, které jsou postaveny na základě originálních návrhů a navrženy tak, aby byly vybaveny nejmodernější technologií. Excalibur je jednou z nejstarších amerických automobilových značek a jejich vůz byl používán v několika filmech a televizních seriálech. Vůz je představen jako nejluxusnější a nejkvalitnější na trhu. Excalibur se snaží poskytovat nejlepší zážitek z jízdy v klasickém stylu s moderními technologiemi.
řada IV

je unikátní, ručně vyrobený kabriolet. Kombinuje výkonný 8.2 litrový motor, ručně vyřezávané dřevo, elegantní chromované kování a luxusní kůži. Interiér je vybaven vysoce kvalitními sedadly, skříňkami a elektrickou střechou. Automobil je navržen pro vysokou výkonnost, komfort a bezpečnost. Jeho stylový design, odolné vůči korozi, je vyroben z nejkvalitnějších materiálů a je vybaven nejmodernějšími technologiemi. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí vyjít z davu.

řada V

je znamy svoji vysoce kvalitni konstrukci a moderni design. Je vybaven silnou osmiválcovou motorovou jednotkou s výkonem 450 koní a automatickou převodovkou. Disponuje vysoce vyvinutou pohonnou soustavou a zesilovacem pro lepsi vykon. Je vybaven luxusnimi prvky jako jsou kozené sedacky, navigacni systém, audio systém, klimatizace a dalsi. Vysoce kvalitní díly a komponenty jsou použity pro dokonale ovládání a jistotu.