Efini

Efini je japonská automobilka, která byla založena v roce 1989. Specializuje se na produkci sportovních vozů. Značka Efini se proslavila svou řadou sportovních vozů, které se vyznačují precizním designem a vysoce výkonnými motory. Svůj vlastní styl značky Efini lze vidět v řadě vozů, jako je Mazda RX-7, Efini MS-6 nebo Efini RX-8. Společnost Efini také navrhuje a vyrábí některé náhradní díly pro různé vozy, jako jsou oleje, filtry a podvozky. Efini se také snaží vyvíjet nové technologie ve snaze přinést lepší a úspornější vozy.
MPV

Efini MPV je robustní a pohodlné MPV s mohutným designem. Má velkou kabinu, která je vybavena moderními funkcemi za přijatelnou cenu. Prostorný interiér poskytuje až sedm míst k sezení pro celou rodinu. Vybavení zahrnuje klimatizaci, ABS, čelní a boční airbagy, bezklíčový systém a automatickou převodovku. Motorizace je dostupná v benzínu i naftě, s výkonem od 80 do 140 koní. Je to všestranný a dostupný automobil pro každou rodinu.

MS-6

Efini MS-6 je kompaktní sportovní automobil vyrobený japonskou automobilkou Mazda. Je vybaven 2,5 litrovým osmiválcovým motorem o výkonu 280 koní a pohonem všech kol. Díky široké škále dynamických vlastností a špičkovému výkonu je to skvělý závodní vůz. Interiér je bohatě vybavený, nabízí pohodlné a luxusní sedadla, skvělý audiosystém a moderní infotainment. Kromě toho je vybaven různými bezpečnostními prvky, jako jsou protiblokovací brzdový systém, nouzové brzdové světlo a boční airbagy. Efini MS-6 je skvělou volbou pro milovníky sportovního stylu jízdy.

MS-8

je luxusní sedan japonské automobilky Mazda. S 2.5 litrovým šestiválcovým motorem, výkonem 231 koní a pohonem zadních kol se jedná o sportovní auto s výjimečnou ovladatelností. Interiér je vybaven kvalitními materiály a pohodlnými sedadly, zatímco exteriér je zdoben elegantním designem. Vůz je vybaven moderními technologiemi jako je adaptivní tempomat a bezkontaktní ovládání dveří. Efini MS-8 je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní a sportovní auto.

MS-9

Efini MS-9 je sportovní automobil s dvoumístnou kabinou, vybavený motorovým blokem 2.0L s výkonem 205 koní. Jeho design je inovativní a moderní s aerodynamickými prvky pro větší stabilitu a výkon. Jeho interiér je pohodlný a luxusní, vybavený nejmodernějšími technologiemi a uživatelským příjemným ovládáním. Jeho podvozek je robustní, zajišťuje přímou odezvu řidiče a vynikající ovladatelnost. Efini MS-9 je skvělou volbou pro sportovní řidiče, kteří chtějí vyšší výkon a dobrodružství.

RX-7

je sportovní automobil vyvinutý japonskou automobilkou Mazda. Motor vozu je dvou-rotor Wankelův motor s výkonem 250 koní. Má elegantní design s aerodynamickými křivkami, které mu dodávají potřebnou sílu. Vůz je vybaven šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem zadních kol. Je vybaven nejnovější technologií, jako jsou výkonné brzdy, airbagy a stabilizační systémy. Interiér vozu je komfortní a obsahuje prvky jako vyhřívaná sedadla, audio systém a navigace. Efini RX-7 představuje skvělou kombinaci sportovního vzhledu a výkonu, kterou si každý automobilový nadšenec může užít.