DS

DS je francouzská automobilka, která byla v roce 2014 založena jako oddělení automobilky Citroën. DS je známý pro svůj focus na luxusní vozy, které jsou vybaveny nejmodernější technologií, která poskytuje řidičům vynikající výkon a bezpečnost. DS nabízí širokou škálu modelů, od malých hatchbacků po velká SUV. DS je také známý pro svůj důraz na design. Každé vozidlo DS je osobní a moderní, což je vidět na nových modelech DS 3 Crossback, DS 7 Crossback a DS 9.
3

DS 3 je moderní a stylový hatchback vybavený špičkovou technologií. Jeho vnější design je dynamický a velmi atraktivní. Vnitřní prostor je prostorný a komfortní s vynikajícím odhlučněním. Je vybaven 7 palcovým dotykovým displejem a řadou bezpečnostních funkcí, jako je například brzdový asistent, upozornění na mrtvý úhel a parkovací asistent. DS 3 je také vybaven moderními motorizacemi, které poskytují výkonnost a úspornost paliva.

4

DS 4 je moderní kompaktní automobil, který se vyznačuje sportovním designem, komfortním interiérem a špičkovou technologií. Jeho karoserie oplývá elegantními liniemi a má aerodynamickou siluetu. Kabina je prosklená a nabízí řidiči široký výhled. Interiér je komfortní a moderní, s kvalitními materiály a ergonomickými sedadly. Technologie v DS 4 zahrnují systém řízení jízdy, který umožňuje jízdu s vyšší stabilitou a kontrolou, a nejnovější systémy bezpečnosti. Všechny modely mají pohon předních kol, ale vyšší výbava je vybavena pohonem všech kol.

7

Crossback DS 7 Crossback je prémiový kompaktní SUV s výkonným motorem a důmyslnou technologií. Vybaven je vysokoúčinnou 10-stupňovou automatickou převodovkou, výkonným motorem se vzduchem chlazeným turbodmychadlem a moderními asistenčními systémy. Má atraktivní karoserii s odolnými litymi disky kol, která vytváří výjimečnou aerodynamiku. Uvnitř vozu se nachází komfortní kabina s luxusním interiérem plným vysoce kvalitních materiálů. Je vybaven pokročilými infotainmentovými systémy a úžasnou audiovizualní zábavou.