Doninvest

Doninvest je ruská automobilka zabývající se konstrukcí, výrobou a distribucí automobilů, která byla založena v roce 1998. Jeho produkty jsou založeny na technologii Fiat, kterou Doninvest jako licencovaný partner používá k výrobě aut. Nabízí širokou škálu vozů, včetně osobních vozů, SUV a lehkých užitkových vozidel pro různé spotřebitele a účely. Doninvest má rozsáhlou síť prodejců po celém Rusku a v zahraničí, kteří poskytují servis a podporu zákazníkům. Firma také spolupracuje s různými vládními a nevládními organizacemi a snaží se plnit různé potřeby zákazníků.
Assol

je moderní rodinné auto s moderním designem. Je vybaveno silným 1,8 litrovým motorem a předními a zadními nárazníky. Jeho interiér je pohodlný a prostorný, s vynikajícím výhledem. K dispozici je také řada moderních technologií, včetně Bluetooth připojení a multimediálního systému. Automobil je také velmi úsporný a snadno se ovládá. Všechny tyto vlastnosti dělají z Doninvest Assol skvělé auto pro rodinu.

Condor

je moderní čtyřdveřový sedan, vyráběný ruskou automobilkou Doninvest. Jeho výkonný motor s objemem 1,5 litru generuje výkon 95 koní, díky čemuž zrychlí z 0 na 100 km/h za 11 sekund. Interiér je elegantní a dobře vybavený, s moderními technologiemi jako je navigace, klimatizace, parkovací kamera a další. Vůz je také vybaven 6-rychlostní manuální převodovkou a moderním systémem start-stop. Condor je bezpečným a pohodlným automobilem pro každodenní použití.

Orion

- Doninvest Orion je luxusní automobil, který se vyznačuje elegantním designem a moderními funkcemi. Má dvě úrovně výbavy: Comfort a Luxury. V Comfort verzi je vybaven 8 palcovou infotainmentovou obrazovkou, klimatizací a elektrickými okeny. Luxury verze má navíc kožené sedačky, klimatizovanou přihrádku a posilovač řízení. Orion se vyznačuje velmi tichým a ekonomickým chodem motoru a automatickou převodovkou. Je vybaven bezpečnostními funkcemi jako ABS, EBD a ESP. Je také vybaven systémem Start-Stop, který umožňuje úspornější provoz.

Orion M

-1 je moderní automobil pro rodinné využití. Nabízí pohodlnou jízdu, komfortní interiér a výbornou spotřebu paliva. Je vybaven 5-rychlostní manuální převodovkou, klimatizací a mnoha dalšími vychytávkami. Jeho robustní konstrukce a robustní motor nabízejí odolnost a dlouhou životnost. Vůz je dodáván ve variantách hatchback, kombi a sedan.