Daimler

AG je německá automobilka, která vyrábí a prodej vozů pod značkou Mercedes-Benz. Vznikla v roce 1926 sloučením Daimler-Motoren-Gesellschaft se Benz & Cie. Daimler je jednou z nejstarších automobilových společností na světě a je považována za jednoho z předních výrobců luxusních automobilů. Sídlo společnosti je v Stuttgartu a produkuje vozy, nákladní vozy a autobusy, stejně jako motory a pohonné jednotky. Společnost také vyrábí a distribuuje originální díly a příslušenství a poskytuje služby související s údržbou a opravami vozidel.
DH27

je malý čtyřmístný, dvoudveřový automobil postavený v letech 1926-1929 ve Španělsku. Jeho motor je řadový šestiválec o objemu 2,7 litru o výkonu 36 koní. Jeho maximální rychlost je 90 km/h. Výbava zahrnuje přední nápravu s odpružením listových per, zadní nápravu s polonápravou a dvourychlostní převodovku. Automobil má kovovou karoserii s dvěma místy pro cestující vzadu a čtyřmi sedadly. Na předním konci je velká maska chladiče s kapotou.

Super Eight

Automobil Daimler Super Eight se vyznačuje luxusním designem a výkonným motorem. Tento model byl vyráběn mezi lety 1929 a 1936. Měří 5,2 m a jeho délka je 4,3 m. Posádka se skládá z řidiče a až 4 cestujících. Obsahuje 4-válcový motor s výkonem 100hp a převodovku s čtyřmi rychlostmi. Je osazen klasickou červenou karosérií a otevřeným střešním krytem. Tento automobil je nyní vzácným klenotem mezi sběrateli.

V8

Daimler V8 je vysoce výkonný a elegantní osobní automobil se čtyřmi dveřmi. Je vybaven luxusním 8válcovým motorem s objemem 3,2 litru a výkonem 303 koní. V8 je doplněno špičkovou technologií, která zahrnuje adaptivní tempomat, adaptivní osvětlení, dálkové ovládání a parkovací asistenci. Jeho interiér je pohodlný, komfortní a moderní, s plnou kompletní elektronickou výbavou. V8 je určen k provozu na silnicích i v terénu a je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní, ale zároveň praktické vozidlo.