Dadi

Dadi Automotive je čínská automobilka založená v roce 2009. Zabývá se výrobou vysoce kvalitních, cenově dostupných osobních automobilů. Jeho vozy jsou koncipovány s ohledem na moderní trendy, s nápaditými designovými prvky a vybavením nejnovějších technologií. Prostřednictvím své globální sítě dealerů a prodejců je Dadi schopna pokrýt trhy po celém světě. Společnost také investuje do výzkumu a vývoje, aby mohla poskytovat inovativní produkty a průkopnické technologie.
City Leading

2005 - 2007

je moderní městský vůz s 3-dveřovou karoserií. Jeho stylový vzhled přitahuje pozornost všech, kteří ho vidí. Nabízí pohodlnou jízdu a bezpečnost díky jeho moderním technologiím. Sedadla jsou pohodlná a plně nastavitelná, takže se můžete cítit pohodlně po celou jízdu. Díky mnoha bezpečnostním opatřením, jako je ABS a airbagy, můžete být vždy v bezpečí. Automobil zvyšuje efektivitu a úspornost, díky vyspělému motoru a modernímu designu. To je to, co činí Dadi City Leading ideálním městským vozem.

Shuttle

je moderní, kompaktní automobil. Je vybaven 5-místným interiérem, který je prostorný a pohodlný. Jeho silný 4-válcový motor s výkonem 84 kW dosahuje dobrých jízdních vlastností a dynamického výkonu. Automobil má také velmi účinnou a efektivní brzdovou soustavu, která poskytuje bezpečnou jízdu. K dispozici jsou také moderní technologie, jako například asistent řízení a systém Bluetooth. Vzhledem k jeho nízké spotřebě a úsporným provozním nákladům je Dadi Shuttle ideálním vozem pro každodenní jízdu.

Smoothing

2007 - 2007

je unikátní automobil s osvědčenou technologií. Je vybaven 3-válcovým motorem, který má výkon až 120 koní, a výjimečnou převodovkou se 6 rychlostmi. Interiér je luxusní, s koženými sedadly, klimatizací a audio systémem s 10 reproduktory. Jeho exteriér je zdobený chromovými křídly a vysoce účinnými brzdami. Záruka spolehlivosti a výkonu je zajištěna díky moderní konstrukci a nejnovějším technologiím.