ChangFeng

ChangFeng je čínská automobilová společnost založená v roce 2003. Zabývá se výrobou a prodejem osobních, komercních a off-road vozů. ChangFeng je jedním z předních výrobců SUV a také vyrábí vlastní motory. Produkty ChangFeng jsou vysoce kvalitní a robustní a jsou vyráběny s několika typy pohonných jednotek, včetně benzínových a dieselových motorů. V posledních letech se společnost ChangFeng zaměřuje na rozvoj elektromobilů a vývoj autonomních řidičů. Společnost ChangFeng se stala jedním z předních výrobců v automobilovém průmyslu a je považována za jednoho z nejvýznamnějších výrobců automobilů v Číně.
Flying

2005 - 2007

Pigeon je malý čínský crossover. Je vybaven čtyřválcovým motorem s kapacitou 1,5 litru a výkonem 111 koní. Má komfortní sedadla, klimatizaci a moderní infotainment s podporou Apple CarPlay a Android Auto. Jeho design je moderní a elegantní, kombinuje kombinaci černé a stříbrné barvy. Má také robustní podvozek s odolnou přilnavostí. Flying Pigeon je skvělou volbou pro každého, kdo hledá malý, spolehlivý a stylový crossover.

SUV

je moderní, stylový a všestranný automobil. Díky štíhlému a robustnímu designu, výkonné a ekologické motorizaci a vyspělým technologiím je tento vůz perfektním řešením pro rodinné cesty i městskou dopravu. Vybavený technologiemi jako asistent pro udržování jízdního pruhu, asistent pro zabránění nárazu, systém bezklíčového startu a mnoha dalšími, ChangFeng SUV je vysoce bezpečné a pohodlné auto.