Bristol

Bristol je britská automobilka založená v roce 1945. Její historie je spjata s oblastí leteckého průmyslu, v níž se po druhé světové válce začala specializovat na luxusní vozy. Bristol ve svých modelech kombinuje moderní technologie a tradiční prvky, aby vytvořil vysoce kvalitní automobily s vynikajícím designem. V současné době vyrábí luxusní sportovní vozy s vysoce výkonnými motory a moderními technologiemi. Jejich vozy se vyznačují vysokou kvalitou a dobrou technickou vybaveností. Bristol se také zaměřuje na oblast automobilového závodění, v níž získala řadu ocenění.
Blenheim

1997 - 2011

Bristol Blenheim je luxusní sedan s vysokou úrovní pohodlí a luxusu. Vyrábí se v Británii od roku 2018 a jeho motor je 3,8l V8 Twin Turbo s výkonem 503 koní. Je vybaven 8stupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol. Interiér je většinou vyroben ze špičkových materiálů a nabízí špičkovou výbavu včetně digitálních palubních funkcí. Exteriér je tvořen elegantním designem s výraznými prvky, jako jsou skvěle navržená kola, velká kapota a moderní světla.

Fighter

2004 - 2011

Automobil Bristol Fighter je luxusní sportovní vozidlo, které bylo poprvé uvedeno na trh v roce 2004. Jeho výkonný osmiválec o objemu 8,0 litrů poskytuje výkon 420 koní a točivý moment 525 Nm a zaručuje tak dynamickou jízdu. Jeho karoserie je vyrobena z kombinace hliníku a uhlíkových vláken a jeho klimatizace je vybavena kůží a dřevem. Je vybaven moderními technologiemi, včetně adaptivního podvozku, který vám poskytuje neuvěřitelné ovládání. Jeho design je krásný a elegantní a jeho interiér je pohodlný a moderní.

Speedster

2003 - 2011

je dnes jedním z nejzajímavějších klasických aut. S výkonem 150 koní a váhou jen 1,4 tuny je přímo stvořen pro ohromující výkon a skvělé ovladatelnosti. Kombinuje stylizaci let starých modelů s moderními technologiemi, což mu dává atraktivní, elegantní a sportovní vzhled. Mezi jeho nejvyhledávanější vlastnosti patří luxusní interiér, špičkové řídící jednotky a vynikající výkon.