Borgward

Borgward je německá automobilka, která byla založena v roce 1919. Společnost se specializuje na výrobu osobních automobilů, SUV a kommerčních vozidel. V roce 1961 byla společnost koupena koncernem Daimler-Benz, ale v roce 2015 byla obnovena. Borgward je známý pro své inovativní vývoj a design. Společnost v současnosti vyrábí širokou škálu moderních automobilů, včetně hybridů a elektromobilů. Mají v plánu rozšířit svou produkci a vyvinout nové technologie pro výrobu ekologických vozidel.
BX5

Borgward BX5 je kompaktní SUV vyráběný německou automobilkou Borgward. BX5 je osazený moderními technologiemi a nabízí komfortní a bezpečnou jízdu. Má vynikající dynamiku díky motoru 2.0L s výkonem 143 koní. K dispozici je 6-ti rychlostní manuální převodovka nebo 7-ti rychlostní automatická převodovka. Vybavení zahrnuje více informací, včetně systému infotainmentu s 7 palcovou dotykovou obrazovkou. Interiér je moderní a dobře navržený, s příjemným prostředím a širokou škálou vybavení. BX5 je postavený pro moderního řidiče, který chce kvalitu a spolehlivost.

BX7

Borgward BX7 je kompaktní SUV vyrobený německou automobilkou Borgward. Je vybaven 2.0-litrovým motorem turbo s výkonem 170 koní a momentem točivého momentu 280 Nm. Uvnitř se nachází komfortní interiér, který je vybaven 8-palcovou dotykovou obrazovkou, vyhřívanými sedadly, bezdrátovou nabíječkou a dalšími moderními technologiemi. K dispozici je také přední parkovací kamera a systém asistence řízení. Bezpečnostní systémy zahrnují brzdový asistent, asistent rozjezdu v kopci a systém monitorování mrtvého úhlu.