Beijing

Automotive Group Beijing Automotive Group (BAG) je čínská automobilka vzniklá v roce 2005 a sídlící v Pekingu. Je to jeden z největších automobilových výrobců v Číně. Společnost se specializuje na výrobu osobních, nákladních a užitkových vozidel a také na technologie pro autonomní řízení. BAG je také významným dodavatelem pro čínské automobilové společnosti a jeho produkty jsou exportovány do více než 40 zemí. Společnost se také zaměřuje na výzkum a vývoj elektrických vozidel a autonomních řídicích systémů.
BJ 2020

Automobil Beijing BJ 2020 je moderní SUV s výkonným motorem o objemu 2 litry. Disponuje robustním převodovým ústrojím s 6 rychlostními stupni a pohonem 4x4. Interiér vozu je vybaven kvalitními materiály a poskytuje špičkový komfort osobám na palubě. Výbava zahrnuje mimo jiné 8" multimediální dotykovou obrazovku, navigaci a bezklíčové ovládání. Uživatelský zážitek je dotvořen zvukovou soustavou se 6 reproduktory. Beijing BJ 2020 je vhodný pro dlouhé cesty i do města.

BJ 2021

Automobil Beijing BJ 2021 je moderní, robustní a ekonomicky úsporné SUV. Disponuje 2,0 litrovým turbomotorem, jehož výkon je 145 kW. Nové auto nabízí pohodlnou jízdu na dlouhých cestách díky komfortnímu interiéru, který je vybaven špičkovou technologií. Uživatelé mohou ocenit širší pole vidění díky panoramatickému střešnímu oknu, které je napájeno solárními panely. Uvnitř auto nabízí více úložného prostoru a místa pro až 7 pasažérů. K dispozici jsou i bezpečnostní prvky, jako je adaptivní tempomat a monitorování mrtvého úhlu.