Austin

Austin byla automobilka založená v roce 1905 v Anglii. Vyráběla vozy vysoce kvalitních vozidel s mnoha moderními prvky, jako například hydraulické brzdy, 4-rychlostní převodovky nebo karoserie vyrobené z oceli. Vybavení vozů bylo často luxusní, s příplatky jako klimatizace, barevná karoserie, kůží nebo štiplavým osvětlením. Svoji oblibu si Austin získal díky svým spolehlivým a pohodlným vozům, které byly schopny jezdit stovky mil bez zastavení. Společnost se zaměřila na výrobu osobních vozů a dodávala je do celého světa. V roce 1952 se Austin spojil s Morrisem a vytvořil British Motor Corporation.
Allegro

Austin Allegro je malý automobil vyráběný britskou automobilkou Austin se vzletem v roce 1973. Měl moderní design a širokou škálu motorů. Byl to první model s tzv. Hydragas suspension, který zajistil vozu lepší komfort a stabilitu. Uvnitř byl prostorný a dobře vybavený interiér. Automobil byl velmi oblíbený a prodal se více než 1 milion vozů.

Mini Metro

je britský malý hatchback produkovaný společností Austin/Morris/Rover. Vyráběl se v letech 1980 až 1997. Design byl moderní a úsporný a nabízel neuvěřitelnou spotřebu paliva. Byl to malý 3-dveřový hatchback s kompaktními rozměry a pohodlným interiérem. Pod kapotou se skrývaly motorové varianty s objemem 0,9-1,3 litru s výkonem od 44 do 66 kW. Vůz se vyznačoval dobrou ovladatelností, ale jeho jízdní vlastnosti nebyly nikdy úplně dokonalé. Austin Mini Metro byl vynikajícím vozem pro městskou jízdu a byl oblíbeným autem pro mladé řidiče.

Montego

1984 - 1992

je střední třída osobní automobil. Byl vyráběn od roku 1984 do roku 1995. Byl vybaven motorem s výkonem až 116 kW (158 koní). Interiér byl pohodlný a měl moderní vybavení jako klimatizaci, rádio a centrální zamykání. Vzhled auta byl moderní a měl atraktivní karoserii. Automobil byl konstruován tak, aby byl robustní, spolehlivý a bezpečný.